Prihlásenie

Charitatívny projekt Farebná dúha má za sebou prvú etapu celebritných dražieb

Charitatívny projekt Farebná dúha má za sebou prvú etapu celebritných dražieb

Skončila sa prvá etapa celebritných dražieb charitatívneho projektu Farebná dúha, ktorý je výsledkom spolupráce aukčného portálu Aukro.sk a Nadácie TV JOJ. Projekt, ktorého výťažok poputuje na renováciu detských onkologických centier v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach, tak vstúpil do svojej ďalšej fázy.

 

18. marca sa skončilo draženie predmetov prvej etapy, ktoré symbolicky odštartovalo v Medzinárodný deň žien, 8.marca. Záujemcovia mali možnosť vydražiť si let balónom so šarmantným hercom Alexandrom Bártom, večeru s playmate Janou Minárikovou, Sajfove „maratónske tenisky“ alebo trendový účes od Mareka Kopanicu.

 

V pondelok 22.marca sa spustila druhá etapa projektu Farebná dúha. Na webovej stránke www.farebnaduha.sk je k dispozícii ďalších päť zaujímavých položiek: Krásna tanečnica Ivana Surovcová víťaznému dražiteľovi poskytne súkromnú hodinu salsy. Známa redaktorka a spisovateľka Evita Urbaníková venovala dvadsať úspešných titulov svojho vydavateľstva, ktoré si dražiteľ bude môcť symbolicky prevziať priamo u nej, v priestoroch jej vydavateľstva.

 

Herečka a moderátorka Karin Haydu dáva do dražby svoje krásne koktailové šaty a všetkých fanúšikov dobrého futbalu poteší lopta podpísaná hráčmi a vedením futbalového klubu Slovan. Zaujímavú cenu sľubuje aj Zora Czoborová – ten, kto na jej aukciu prihodí najviac, od nej získa fitness hodinu, v rámci ktorej mu zostaví najvhodnejšiu cvičebnú zostavu a poradí s racionálnym jedálničkom, ktorý mu skutočne pomôže schudnúť.

 

Na zapojenie do dražby sa stačí zaregistrovať na aukro.sk (http://charita.aukro.sk/new_user.php) – celý proces je veľmi jednoduchý a trvá menej ako pár minút. Potvrdenie o zaregistrovaní Vám príde na Vašu e-mailovú adresu. Dražiteľov, ktorým sa podarí položku vydražiť, môže okrem výhry tešiť aj fakt, že takýmto spôsobom pomohli deťom hospitalizovaným v okologických centrách v tom, aby bol ich pobyt aspoň o niečo jednoduchší a príjemnejší.

Nehlasované