Prihlásenie

Orange prináša originálnu súťaž - Fandime nášmu klubu viac

Orange prináša originálnu súťaž - Fandime nášmu klubu viac

Fanúšikovia spájajú sily, aby vyhrali pre najmenších hokejistov svojho obľúbeného extraligového tímu novú hokejovú výstroj

Bratislava, 13. november 2009 – Orange prináša výbornú atmosféru na zápasoch aj prostredníctvom novej, netradičnej súťaže Fandime nášmu klubu viac. Možnosť zapojiť sa do nej majú všetci fanúšikovia – stačí, aby čo najintenzívnejšie povzbudzovali svojich favoritov a môžu pre najmladších členov svojho obľúbeného extraligového tímu vyhrať novú hokejovú výstroj od Orangeu a postarať sa tak o ich kvalitnejšiu prípravu.

Pre každého hokejového nadšenca je tu príležitosť, ako jednoduchým spôsobom pomôcť svojmu obľúbenému tímu. Do súťaže Fandime nášmu klubu viac sa môžu zapojiť priamo na zápase tak, že budú čo najintenzívnejšie povzbudzovať domáce družstvo. Orange bude totiž špeciálnym zariadením, tzv. hlukomerom, merať intenzitu fandenia počas zápasov celej základnej časti ako aj play-off Slovnaft Extraligy. Organizátor bude porovnávať intenzitu hluku na štadiónoch nameranú vo všetkých šiestich mestách, v ktorých budú zápasy vždy paralelne prebiehať. Merať sa bude pritom počas prvej a druhej tretiny s výnimkou prestávok a prerušení hry. Fanúšikovia každého mesta budú o výsledkoch zo všetkých štadiónov nameraných počas prvej tretiny informovaní vždy počas prvej prestávky, aby mali možnosť zintenzívniť svoje povzbudzovanie a v druhej tretine zvýšiť svoje skóre. Víťazný fanklub každého kola bude vyhlásený v prestávke po druhej tretine a získa 1 bod. Tieto body sa na konci súťaže spočítajú a dva extraligové hokejové kluby, ktoré dosiahnu najvyšší počet bodov, získajú od Orangeu novú výstroj pre svoje najmladšie hokejové talenty, teda hráčov v takzvanej prípravke. Viac informácií o súťaži, ako aj priebežné výsledky meraní hlukomerom z jednotlivých zápasov nájdu fanúšikovia na www.osporte.sk.

Orange podporuje slovenskú hokejovú reprezentáciu už štyri roky a na jeseň minulého roku rozšíril spoluprácu so Slovenským zväzom ľadového hokeja o ďalšie aktivity. Okrem telekomunikačného partnerstva Extraligy a generálneho partnerstva klubu HK Orange 20 zameral operátor svoju pozornosť aj na najmenšie slovenské talenty. Tento rok priniesol v spolupráci so SZĽH turnaj v minihokeji pre hokejistov do desať rokov. Pilotný projekt Orange Minihokej Tour sa stretol s veľmi pozitívnym ohlasom, a preto nie je prekvapením, že budúci rok sa bude konať jeho ďalší ročník.

Nehlasované