Prihlásenie

ORANGE PRINÁŠA ROAMINGOVÉ DÁTOVÉ PRENOSY V RAKÚSKU UŽ OD 9 CENTOV/MB

ORANGE PRINÁŠA ROAMINGOVÉ DÁTOVÉ PRENOSY V RAKÚSKU UŽ OD 9 CENTOV/MB

Bratislava, 27. januára, 2010 – Zákazníci slovenského Orangeu môžu od 27. januára 2010 surfovať na internete v mobilnej sieti Orange v Rakúsku za ceny približujúce sa cenám v domácej sieti. Stačí, ak si aktivujú nový roamingový dátový balík Ahoj Rakúsko Dáta, s ktorým môžu využívať roamingové prenosy dát až o 98% lacnejšie oproti štandardnej cene. Službu si môžu aktivovať jednoducho prostredníctvom SMS správy.

Orange rozširuje obľúbené roamingové balíky Ahoj aj na dátové služby. S balíkom Ahoj Rakúsko Dáta za mesačný poplatok 9,99 € získajú zákazníci predplatený balík 100 MB pre dátové prenosy v partnerskej sieti Orange Rakúsko. Po jeho prečerpaní platia za prenesené dáta bezkonkurenčných 0,09 €/MB. Výhodnejšie však budú surfovať aj v ostatných rakúskych sieťach a vo všetkých krajinách EÚ, kde s balíkom Ahoj Rakúsko Data zaplatia za megabajt už len 0,99 €/MB.

„Som veľmi ráda, že sa nám s našim rakúskym roamingovým partnerom podarilo dohodnúť podmienky, vďaka ktorým môžeme našim zákazníkom ponúknuť takúto atraktívnu cenu za prenos dát v roamingu v sieti Orange Rakúsko. Umožní to našim zákazníkom v Rakúsku využívať mobilné dátové služby za mimoriadne výhodných podmienok približujúcich sa domácim cenám,“ hovorí Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka Orangeu.

Ahoj Rakúsko Dáta cena

balík 100 MB predplatených dát v sieti Orange Rakúsko

9,99 €/mesiac

dátové prenosy v sieti Orange Rakúsko nad predplatený balík

0,09 €/MB

dátové prenosy v iných rakúskych sieťach

0,99 €/MB

dátové prenosy v ostatných krajinách EÚ

0,99 €/MB

Službu Ahoj Rakúsko Dáta si zákazníci môžu aktivovať zaslaním prázdnej SMS správy alebo správy v tvare ANO na číslo 950.

Priemerné hodnotenie: 3 (1 vote)