Prihlásenie

ORANGE MÁ PONUKU PRE PRIAZNIVCOV KLASICKEJ PEVNEJ LINKY: ZA POLOVIČNÝ MESAČNÝ POPLATOK A BEZ ZMENY ČÍSLA

ORANGE MÁ PONUKU PRE PRIAZNIVCOV KLASICKEJ PEVNEJ LINKY: ZA POLOVIČNÝ MESAČNÝ POPLATOK A BEZ ZMENY ČÍSLA

Bratislava, 29. január 2010 – Orange prichádza s ponukou, ktorou chce osloviť tých užívateľov, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov nechcú zriecť svojej domácej či firemnej pevnej linky. Prináša nové volacie programy s výhodami, na ktoré sú užívatelia najväčšieho operátora pevných liniek zvyknutí. Za tieto výhody však budú v Orangei platiť o polovicu menší mesačný poplatok a ušetria aj vďaka sekundovej tarifikácii od prvej sekundy každého hovoru. Navyše, na nové paušály pre domácu linku od Orangeu môžu prejsť bez toho, aby si museli zmeniť dlhé roky používané telefónne číslo svojej pevnej linky.

Hoci počet pevných liniek vďaka mobilom na Slovensku neustále klesá, stále ich využíva približne 44 percent domácností. Podľa prieskumu, ktorý pre Orange uskutočnila prieskumná agentúra 2Muse, takmer tri štvrtiny z viac ako 830 tisíc užívateľov neplánujú pevnú linku zrušiť. Majú na to rôzne dôvody: pevná linka je pre mnohých ľudí záležitosťou zvyku, prináša im pocit istoty v prípade, že by sa rýchlo potrebovali s niekým skontaktovať, či je pre nich dôležité, že všetci ich blízki sa im dovolajú na to isté číslo. Zároveň by títo užívatelia prešli k inému operátorovi, ak by im ponúkol porovnateľné výhody za lepšiu cenu.

Orange im teraz ponúka alternatívu: za takmer identický volací program, aký používajú u najväčšieho operátora pevných liniek, budú v Orangei platiť polovičný mesačný poplatok, získajú sekundovú tarifikáciu od prvej sekundy každého hovoru a do Orangeu si môžu preniesť aj telefónne číslo svojej pevnej linky.

Nová ponuka domácej linky od Orangeu je dostupná na celom území Slovenska v podobe nových paušálov Domácej a Firemnej linky a FiberTelu. Všetky volacie programy obsahujú rovnaký počet predplatených minút, prinášajú rovnaké minútové ceny nad paušál, sú rozdelené podľa rovnakej prevádzky a definujú rovnaké časy a smery volania na bezplatné volania. Na rozdiel od konkurencie však Orange ponúka svoje nové paušály s polovičnou výškou mesačného poplatku a uplatňuje pri nich sekundovú tarifikáciu už od prvej sekundy.

Navyše, každý zákazník, ktorý si do 30. apríla 2010 aktivuje niektorý z paušálov Domácej linky, neplatí aktivačný poplatok.

Ponuka telefónov

Orange zaraďuje do ponuky aj 3 nové telefónne aparáty. Dva z nich – Huawei ETS 8121 a Huawei ETS 6630 umožňujú vložiť klasickú SIM kartu a pritom zabezpečujú rovnaký komfort ako pri využívaní klasickej pevnej linky. Model Huawei ETS 8121 je prenosný bezdrôtový telefón s možnosťou uloženia do nabíjacej stanice. Pri podpise Dodatku o pripojení a 24-mesačnej viazanosti ho môžu zákazníci získať len za 19 eur. Druhý aparát – Huawei ETS 6630 je klasický stolný telefón s veľkými tlačidlami a slúchadlom, ktorý ocenia najmä starší užívatelia. Cena pri 24-mesačnej viazanosti je 39 eur.

Všetky nové paušály môžu využiť aj záujemcovia o službu FiberTel. Pre nich Orange zaradil do ponuky nový telefónny aparát Siemens Gigaset AS180, ktorý môžu získať za 24,90 eura.

Zákazník si môže ponechať svoje pôvodné číslo pevnej linky

Po prechode na „pevnú“ linku od Orangeu sa zákazníci nemusia zriecť svojho roky známeho telefónneho čísla doterajšej pevnej linky. Umožňuje to fixná prenositeľnosť, ktorá funguje rovnako ako systém mobilnej prenositeľnosti. Možnosť ponechať si svoje existujúce číslo má pre súčasných zákazníkov pevnej linky obrovský význam. Z reprezentatívneho prieskumu, ktorý Orange realizoval pred uvedením novej ponuky vyplýva, že až 87% súčasných užívateľov by si pri zmene poskytovateľa pevnej linky svoje pôvodné číslo ponechalo.

O prenos čísla pevnej linky do Orangeu stačí podobne, ako pri mobilných číslach, požiadať na predajných miestach pri podpise zmluvy. Orange v spolupráci s odovzdávajúcim operátorom zabezpečí prenos čísla do 5 pracovných dní.

Detaily ponuky Domácej a Firemnej linky a FiberTelu pre rezidenčných aj firemných zákazníkov nájdete v prílohe k tlačovej správe.
 

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)