Prihlásenie

Do systému predaja produktov Jen Fe sa v zahraničí zapájajú aj top manažéri. Istota týždenného príjmu je veľkou motiváciou.

Do systému predaja produktov Jen Fe sa v zahraničí zapájajú aj top manažéri. Istota týždenného príjmu je veľkou motiváciou.

Náplasti na získanie energie a na chudnutie  sú podľa výrobcu budúcnosťou v oblasti medicíny a kozmetiky. Vďaka ich lepeniu na pokožku sa dostanú 4 ingrediencie priamo do krvného obehu, čím sa účinok napr. guarany prejaví takmer okamžite. Ak vám len trochu záleží na svojom zdraví, prestaňte držať nezmyselné obmedzujúce diéty, po ktorých sa aj tak kilá vrátia späť a čo je najhoršie, akékoľvek diéty sa odzrkadlia na vašom tele. Nielen formou únavy a zničených žalúdočných stien, obličiek a pečene, ale aj vo forme depresií a neustálej nespokojnosti. Jen Fe vám naopak prinesie dobrú náladu, nasmeruje vás k zdravému životu a zbaví prebytočných tukov.
Jen Fe sa už dva mesiace od spustenia internetovej kampane stali pre viac ako päť tisíc ľudí vyhľadávaným artiklom. Faktom, že fungujú, sú objednávky klientov a ich odporúčania svojim známym. Toto sú najlepšie referencie, ktoré dáva sám život.

Jen Fe sú prevratným produktom. Šetria telo, spaľujú tuk a dodávajú mu zdravie a silu. Bez vedľajších škodlivých efektov a ničenia organizmu.

Na webe www.jen-fe.sk redakcia vyzýva k zdravému životnému štýlu a nie diétam trápiacim telo. Odporúča dosiahnuť dlhodobú spokojnosť za cenu trpezlivosti a pevnej vôle, kde Jen Fe pomôžu vyformovať postavu a zbavia užívateľa tukov, ale popri tom dodajú vysokú dávku energie. Jen Fe neúčinkuje bleskovým spôsobom ako iné známe produkty na chudnutie. Nebudete od nich unavení, zničení a neskončíte s pokazeným žalúdkom či žalúdočnými vredmi od nedostatku potravy. Práve naopak, pomocou Jen Fe sa máte naučiť a zotrvať v zdravom spôsobe života i po odlepení poslednej náplasti.

Jen Fe náplasti fungujú na báze prírodných ingrediencií.
Forskolin (výťažok z pŕhľavy, Guarana, výťažok zo zeleného čaju a Cosmoperine (extrakt čierneho a dlhého korenia) účinkujú pozvoľne. Berú telu toľko tuku, koľko telo zvládne bez toho, aby v ňom boli vyvolané negatívne reakcie ako zvracanie, nechutenstvo, migrény, či alergie. Pri Jen Fe náplasti je povinná hydratácia. Laicky povedané: bez vody telo vysychá, nechudne. Vodu – nesladené nápoje, potrebuje každá bunka Vášho tela. Navyše, ak budete piť aspoň 2l vody denne, zabránite závratom a migrénam spôsobeným stresom a sedavými zamestnaniami.

„Žite zdravšie!“ odkazujú z laboratória Jen Fe!
Možno sa teraz spýtate, na čo vám bude Jen Fe ak máte zdravo žiť, ak sa máte hýbať, piť správne množstvo tekutín? Pretože Jen Fe Vám dá energiu. Sekundárnym a rovnako dôležitým efektom ako chudnutie, je pri Jen Fe množstvo energie a sily, ktoré cez malý penový kúsok náplasti do tela dostanete každý deň kým si náplasť lepíte. Prevratné tajomstvo malých štvorčekov je v rovnováhe metabolizmu, ktorý bráni priberaniu a kontroluje vašu váhu. Jen Fe nie je strašidlo, nemusíte držať diéty, drasticky sa obmedzovať a začať sa správať striedmo. Môžete jesť čo máte radi, samozrejme v normálnych množstvách. Bez zeleniny a ovocia zdravie samo nepríde. Hlavne zelenina je aj v čase chrípkových vírusov a prechodu zimy na jar pre vaše telo veľmi dôležitá.

Náplasti Jen Fe sa predávajú v baleniach po 30kusov, čo je mesačná dávka. Vymieňajú sa každých 24 hodín, vždy sa nalepia ráno. Aby ste naozaj začali chudnúť efektne a vizuálne sa uspokojili, je potrebné použiť aspoň 3 balenia. Chudnutie prebieha individuálne, niekto schudne už v prvých týždňoch, niečí organizmus sa musí najskôr poriadne rehabilitovať pomocou Forskolinu (zložka Jen Fe) a naozaj chudnúť začnete trošku neskôr. Ani tukové vankúše vám nenarástli za deň a telo si potrebuje na úbytok váhy zvyknúť a tomuto faktu sa prispôsobiť. Podstatné je byť psychicky v pohode, nemerať a nevážiť sa každú chvíľku. Jedno balenie Jen Fe sa predáv aza 70,95 EUR. Akciou v našej distribútorskej sieti sa dá rovnako získať predplatné časopisov so zdravotnou tématikou za nákup troch balení (jedna séria). Balenia sa dajú predávať aj samostatne. Z centrálneho "pultu" sa dajú poštou odoslať aj balenia 6ks náplastí na vyskúšanie okamžitej energie.

Komu sú náplasti Jen Fe určené? Každému, kto sa necíti zdravo a potrebuje energiu.Náplasti sú svojimi funkciami vhodné pre zamestnania, ktoré fyzicky i psychicky vyčerpávajú: lekári, zdravotný personál, učitelia, vodiči, modelky, športovci, matky, manažéri, cvičitelia, welness (skrášľovanie), kozmetické a beauty salóny, študenti počas skúšok, recepční a pod...

Ako sa dá s Jen Fe zarobiť? V čase finančnej krízy sa ukázal tento multilevelový systém predaja ako najstabilnejší. Registrácia v systéme a spôsob odmeňovania je podľa štatistík jedným s najštedrejšch k tým, ktorí pre Jen Fe pracujú. Kto Vám dnes dá platobnú kartu s týždenným pravidelným, nemeškajúcim príjmom? Kde dostanete možnosť okrem okamžitého zisku z priameho predaja výrobkov Jen Fe ešte aj na bonusy a individuáne finančné provízie?

Náplasti Jen Fe si môžete objednať prostredníctvom distribútorov vo vašej lokalite, ktorých nájdete na www.jen-fe.sk, alebo cez info centrum                 0915 886 165         , taktiež emailom: objednavky@jen-fe.sk.

Ak máte záujem zaradiť sa do distribútorskej siete Jen Fe, pomôcť nadobudnúť rovnováhu a schudnúť mnohým ľuďom a zároveň si vybudovať finančnú nezávislosť, kontaktujte nás emailom:
distribucia@jen-fe.sk.

 

Priemerné hodnotenie: 1 (1 vote)
Do systému predaja produktov Jen Fe sa v zahraničí zapájajú aj top manažéri. Istota týždenného príjmu je veľkou motiváciou.
 
Do systému predaja produktov Jen Fe sa v zahraničí zapájajú aj top manažéri. Istota týždenného príjmu je veľkou motiváciou.