Prihlásenie

Bohatá Veľká noc s Milkou

Bohatá Veľká noc s Milkou

Blížia sa veľkonočné sviatky, na ktoré sa už určite tešia najmä malí šibači. Ak ich budete chcieť potešiť niečím výnimočným, máme pre vás skvelý tip. Obľúbená značka Milka prináša aj v tomto roku na Veľkú noc množstvo sladkých veľkonočných prekvapení, ktoré urobia radosť nielen malým, ale aj veľkým šibačom. 

                                                                                                                                                                                                                                                                              Veľkonočné sviatky sú už čoskoro tu a preto by všetky dievčatá, mamičky, babičky, či tety nemali zabudnúť na sladkú odmenu pre svojich šibačov, ktorí sú už isto nedočkaví, akou čokoládovou maškrtou ich v tomto roku na Veľkonočný pondelok prekvapia. Okrem domácich koláčov, zákuskov, ručne maľovaných kraslíc určite všetkých šibačov potešia aj čokoládové vajíčka, alebo ďalšie originálne čokoládové dobroty v tvare symbolov Veľkej noci, ktoré v tomto roku značka Milka prináša.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            K oslave Veľkej noci neodmysliteľne patrí veľkonočné čokoládové vajíčko, veselý zajačik, či nezbedné kuriatko. Ak chcete svojich malých šibačov potešiť niečím lahodným, tak im do veľkonočnej výslužky určite nezabudnite pribaliť veľké čokoládové Milka Vajce s prekvapením v podobe hračky, či Milka Veľkonočných plnených zajačikov – v jednom balení totiž objavia drobné čokolády v tvare zajačikov s troma rôznymi druhmi náplní vyrobených z tej najjemnejšej alpskej čokolády Milka.  Záblesk šťastia v detských očiach vám určite neunikne, ak svojim malým veľkonočným návštevníkom darujete ako odmenu za poriadnu šibačku Milka Zajačika Naps, či veselé Milka Veľkonočné figúrky v tvare kuriatka, či zajačika. Všetkým deťom, ktoré sa radi o svoju veľkonočnú výslužku podelia, je zas určené Milka Veľkonočné vajce, originálne fialové balenie štyroch plnených vajíčok. A ak sú vaši šibači hraví, tak ich môžete potešiť Milka Veľkonočným kalendárom, budú si môcť na ňom nielen zamaškrtiť, ale sa s ním zároveň aj zahrať.Ďalšie z veľkonočných prekvapení, Milka Veľkonočný hrnček, zaujme nielen originálnym dizajnom s veľkonočným motívom, ale aj dvomi lahodnými čokoládovými figúrkami a niekoľkými čokoládovými bonbónmi. Skvelým doplnkom sviatočného veľkonočného stola sa určite stane Milka Veľkonočný tanier, v ktorom sú ukryté bonbóny v tvare vajíčok s rôznymi druhmi náplní pre všetkých členov rodiny. Po otvorení sa škatuľka rozloží do šírky a jej vnútorný dizajn pripomína jarnú trávu posiatu vajíčkami. Edíciu veľkonočných čokoládových maškŕt uzatvárajú Milka Veľkonočné chrumkavé vajíčka, ktorými nepohrdne žiaden veľkonočný návštevník.

 

  

 

Nehlasované
Bohatá Veľká noc s Milkou
 
Bohatá Veľká noc s Milkou