Prihlásenie

PRAM Consulting daroval několik litrů krve

PRAM Consulting daroval několik litrů krve

Praha, 17.3.2009 - PRAM Consulting s. r. o., agentura zaměřená na poradenství v oblasti Public Relations a marketingu, se inspirovala nedávnou kampaní Českého červeného kříže na podporu bezplatného dárcovství krve a rozhodla se v kompletním složení bezplatně darovat krev. PRAM Consulting pokrývá širokou škálu krevních skupin – A, B, 0, Rh faktory plus i minus, a je tak jako agentura schopná poskytnout fullservis nejen svým klientům, ale i pomoci lidem různých krevních skupin.

Početnější skupina složená ze zaměstnanců a jednatelů PRAM Consulting s.r.o. překvapila asi nejednoho dárce na transfuzním oddělení Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí, když zaplnila značnou část transfuzního oddělení, k odběru přistupovala s úsměvem a svojí účastí přispěla několika litry mladé krve plné elánu. Většina zaměstnanců šla darovat krev poprvé, a tak si kromě nové zkušenosti odnesli i dobrý pocit a odznak ve tvaru kapky pro prvodárce.

„Dárců není nikdy dost a každý se může ocitnout v situaci, kdy bude krev potřebovat, tak jak ji dnes a denně potřebují lidé kolem nás. Proč tedy tuto dobročinnou věc nepojmout i zábavně a jít darovat krev třeba s přáteli nebo s kolegy z práce? I to může utužit pracovní kolektiv a naplnit všechny příjemným a záslužným pocitem,“ prohlásil Patrik Schober, jednatel společnosti.

O společnosti PRAM Consulting

PRAM Consulting s.r.o. je agenturou s mnohaletými zkušenostmi v oblasti public relations, marketingu a podpory prodeje. Obchodním partnerům pomáhá nejen s prosazováním značky na trhu, s podporou prodeje jejich výrobků a s mediální podporou, ale také v oblasti grafických prací, nákupu médií a organizace spol. akcí. Společnost působí na českém a slovenském trhu, své služby však zajišťuje i v další evropských regionech prostřednictvím svých zahraničních partnerů.

Nehlasované