Prihlásenie

Na stránke o chudnutí pribudol "Blog".

Na stránke Jen-fe.sk pribudol blog. Nastal čas, keď distribútori žiadajú priamy kontakt so svojím klientom nielen osobne, ale aj via media.  Stránka má piemerne 350 návštevníkov, náplasti Jen Fe sa predávajú dobre, energetický nápoj Full Life One sa osvečil a stal bescelerom. Produkty sú teda v teréne a medzi užívateľmi pozitívne overené.
Blog. Prinesie možno nielen pozitívne reakcie, ale práve na to je určený. Teda nie iba na zbieranie negatívnych reakcií. Ale na to, aby možno aj tí, čo sú inak ticho, sa naučili vyjadriť názor a možno sa naučili  zdravo žiť.

"Vzhľadom k jednoduchému prístupu k redakčnému systému je aj forma blogu jednoduchá. Odpustite nám anglické výrazy, redakčný systém sa bohužiaľ nedá upraviť. Snažili sme sa o sprístupnenie stránky pre jej návštevníkov. Radi by sme,aby sa z návštevníkov stali užívatelia stránky. Aby s ňou pracovali. Návštevnosť presiahla naše očakávania, zdá sa, že je veľa tých, čo túžia zhodiť pár kilogramov."

Okrem novinky blogu, Jen Fe ponúka aj prácu. Mnohí distribútori rozšírili svoje distribučné siete. Pribudol kalendár stretnutí. Centrála komunikuje aj online, denne vybaví viac ako 25 žiadostí. Zdá sa, že multilevel v podaní Jen Fe dokazuje, že nejde o nepríjemných a otravných dílerov a takvaných "poradcov", ale o ľudí, snažiacich sa nielen zarobiť a predať produkt, ale pomôcť. Lebo v produktoch Jen Fe s čisto prírodným zložením naozaj kus zdravia je.  Produkty nie sú nositeľom žiadneho negatívneho vedľajšieho účinku. Práve naopak. Vedľajšie účinky ako potlačené migrény, menštruačné bolesti, depresiívne stavy atď, sú len dôkazom, že Jen Fe produkty majú svoje miesto v každodennom živote.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)