Prihlásenie

Stávky pre Hodinu deťom vyvrcholia zajtra

Stávky pre Hodinu deťom vyvrcholia zajtra

27. marca bola zrealizovaná posledná zo stávok pre Hodinu deťom, ktoré prijali moderátori slovenských médií počas decembrovej televíznej šou v prípade, ak sa pre deti podarí vyzbierať viac ako 10 miliónov slovenských korún.

Definitívny záver stávkového maratónu 10. ročníka Hodiny deťom bude v stredu 1. apríla v bratislavskom nákupnom centre Polus, kde sa o 14.00 hod. na počesť Hugových menín začne event s názvom Vymaľuj si vajíčko s Hugom. Deti, v spolupráci s osobnosťami, budú maľovať jeden a pol metra vysoké veľkonočné vajíčka. Počas popoludnia na pódiu v Hlavnej rotunde Polus City Center vystúpia Zdenka Predná, Robo Opatovský, herci Radošinského naivného divadla, Tanečná skupina Jumbo, Opak. Programom budú sprevádzať „stávkari“ moderátori Rádia Slovensko – Roman Bomboš, Martina Kardošová, Ivana Ilgová, Marcel Hanáček. Od 17.00 hod. do 18.00 hod. nastane Hodina Hodiny deťom, keď sa verejnosť dozvie presnú sumu, ktorú sa podarilo vyzbierať počas 10. ročníka zbierky. Oslávia ju aj „stávkari“ Adela Banášová, Katka Brychtová, Petra Polnišová, Daniel Dangl a Martin Nikodým. Príde aj Matej "Sajfa" Cifra. Moderovať bude  „stávkarka“ Alena Heribanová.

O Nadácii pre deti Slovenska
Jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou zameraná na mnohostranný rozvoj detí a mladých ľudí. Podporuje kvalitné projekty, ktoré poskytujú priamu pomoc, systematicky sa venuje prevencii a tiež vzdelávaniu dospelých, ktorí pracujú s deťmi. Je súčasťou celosvetovej siete nezávislých partnerských organizácií pre deti a mladých ľudí, ktorej iniciátorom je International Youth Foundation z USA. Riadi sa Etickým kódexom Fóra donorov. Od svojho vzniku (v roku 1995) do konca roka 2007 podporila 1 524 projektov celkovou sumou 123 522 381 Sk.
Vykročenie do druhého desaťročia existencie nadácie je sprevádzané zmenou nadačného loga. www.nds.sk

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)