Prihlásenie

Vznikol nový portál o fotografovaní - objektívom.sk

Prečo portál o fotografii a fotografovaní?
Pretože na slovenskom internete citeľne chýba konkurencia v tejto oblasti. Oblasť fotografie prežíva najväčší rozmach v posledných rokoch a ľudia chcú mať po ruke vždy najnovšie informácie o nových produktoch, tipy a triky ako správne a kreatívne fotiť a samozrejme sa chcú svojou tvorbou aj pochváliť.

Čo ponúkame
Dúfame, že na portáli objektívom.sk nájdete presne to, čo hľadáte. Pripravujeme pre Vás recenzie rôznych fotoaparátov od malých štýlových kompaktov až po profesionálne zrkadlovky či objektívy. Nájdete tu novinky z oblasti foto techniky či softvéru na spracovanie fotografií. Pre začiatočníkov ale aj pokročilých je tu sekcia Tipy a triky, kde nájdete užitočné rady, ako napr. správne fotiť portréty ľudí s okuliarmi, prípadne ako správne nasvietiť scénu. Tieto drobné rady však dopodrobna rozvinieme v sekcii Fotoškola. Tu sa naučíte ako fotiť v štúdiu či v prírode, vysvetlíme si fotografickú terminológiu a dokonca aj právne poradíme.
Pre všetkých, ktorí zvažujú kúpu nového, alebo aj použitého fotoaparátu pripravujeme spustenie rozsiahleho katalógu fotoaparátov. Prispievať doň budete môcť aj Vy a tak ešte viac zvýšiť jeho hodnotu.
Avšak nechceme byť len informačným portálom. Chceme, aby ste ho tvorili aj Vy, návštevníci. Máte jedinečnú možnosť pridávať svoje vlastné fotografie do galérie, komentovať a hodnotiť fotografie ostatných užívateľov a prípadne sa aj od nich niečo naučiť.
Samozrejmosťou sú aj rôzne súťaže. Od malých rýchloviek až po rozsiahle súťaže s množstvom cien. Určite nevynechajte ani jednu, oplatí sa s nami hrať.
A nakoniec, pokiaľ sa o fotografovanie a fotografiu zaujímate aj z tej kultúrnej stránky, chceme Vám prinášať informácie a pozvánky na vernisáže a výstavy na Slovensku, ale aj v okolitých štátoch.

Prevádzkovateľom portálu objektívom.sk je spoločnosť MANDRA, s.r.o., ktorá prevádzkuje aj špecializovaný portál pda.sk, ktorý prináša vždy čerstvé informácie zo sveta PDA, navigácií a mobilných technológií.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)