Prihlásenie

25 let boje za zelenou dopravu: Skládací kola Dahon partnerem Velo-city 2009 v Bruselu

25 let boje za zelenou dopravu: Skládací kola Dahon partnerem Velo-city 2009 v Bruselu

(Uherský Brod, 14. dubna 2009) – Dahon, světová jednička na poli skládacích kol, se stala partnerem Velo-city 2009, největší mezinárodní konference věnované cyklistice, která se koná od 12. do 15. května 2009 v Bruselu. Konferenci pořádá Evropská cyklistická federace a Dahon při její příležitosti představí speciální edici svého modelu Vitesse D7. Ta má připomenout významnou roli obou partnerů při prosazování zelené dopravy během posledních 25 let.

Na konferenci vystoupí také zakladatel společnosti Dahon David Hon, který v skládacích kolech vidí velkou budoucnost pro zelenou dopravu na celém světě. „V posledních 25 letech jsme mohli na vlastní oči vidět různé způsoby, jakými mohou přenosná kola přispět k zelenějšímu a lepšímu způsobu života,“ myslí si. „Městské a dopravní úřady uvolnily regulace a umožnily obyvatelům měst použít bicykly jako alternativní způsob osobní přepravy. To jsou velmi slibné první kroky na cestě k mnohem širšímu přehodnocení dopravy v příštích několika letech,“ dodává David Hon.

Dahon přiveze na konferenci až dvě stovky skládacích kol ze speciální edice. Účastníci tak budou moci kola otestovat přímo na místě a na vlastní kůži si tak vyzkoušet, jak pohodlné může skládací kolo být.

Skládačky Dahon distribuuje v České republice společnost Azub Bike, která je představí ve dnech 16. – 19. dubna 2009 v Praze u příležitosti výstavy Lodě na vodě. Kromě toho, že návštěvníci budou moci skládačky vidět naživo, dostanou šanci i jednu z nich vyhrát. Skládací kolo Dahon Speed D7 bude totiž hlavní cenou v soutěži o nejhezčí jachtu, kterou na výstavě zvolí.

O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)