Prihlásenie

Voices Live 4

04.05.2009 - 19:00

Nezisková organizácia Voices pripravuje ďalšiu verejnú akciu, na ktorej ponúka v priebehu jedného večera viacero zážitkov. Premietanie krátkych filmov, rozhovory s hosťami, exkluzívne vystúpenia mladých slovenských hudobníkov v netradičných kombináciách. Na štvrtom stretnutí Voices Live naživo zahrajú The Uniques, Vilia:m z PPE a stály hosť Kasioboy (Pino z PPE). To všetko a oveľa viac v pondelok 4. mája 2009 od 19:00 h. v centre A4 - nultý priestor v Bratislave.

Hlasy naživo už po štvrtý krát! Po Voices Live 3 opäť ponúkneme za jeden večer veľa zážitkov. Krátke filmy, rozhovory s hosťami, akustické koncerty. V programe vám na veľkom plátne premietneme štyri videofilmy zo sérií Nápad sa ráta, Svet sa nás týkaHudobné úlety. Našimi hosťami budú fotografka Jana Čavojská a arteterapeutka Katarína Čermáková.

 

V special live acte sa predstavia The Uniques, Vili:am z PPE a stály hosť Kasioboy. Nevynecháme ani exkluzívnu premiéru videofilmu o mladej slovenskej kapele.

To všetko a oveľa viac môžete zažiť spolu s nami v pondelok 4. mája 2009 od 19:00 h v A4 - nultý priestor na Nám. SNP 12 v Bratislave.

Vstupenky za 4 € (120,50 Sk) sa dajú rezervovať na voices@voices.sk a vyzdvihnúť na mieste.

Kontakt

Andrea Gajdošová, e-mail: andrea.gajdosova@voices.sk, tel.: 0907 366 450

 

Priemerné hodnotenie: 3 (2 votes)