Prihlásenie

Ako žiť zdravšie s Jen Fe

04.05.2009 - 15:56

Dňa 19. mája 2009 v hotely ECHO v Bratislave sa uskutoční seminár o zdravom spôsobe života, o vplyve obezity a stresu na imunitu človeka.

Prednáška spojená s prezentáciou produktov Jen Fe, ktoré vedú k zdravšiemu a hlavne krajšiemu spôsobu života , sa začne o 17.30 hod.

O obezite a jej škodlivom vplyve na ľudský organizmus povie vo svojej prednáške MUDr. Eva Kleinová, ktorá je všeobecnou lekárkou- homeopatkou.

Alternatívny spôsob chudnutia, nie cez drastické diéty, ale pomocou vybraných produktov priblíži Henrieta Peškovičová, Nex Team Leader Jen Fe. Rovnako prezentuje aj možnosť ako sa stať v biznise úspešným a pomôcť nielen iným, ale aj sám sebe.

Produktová rada Jen Fe je postavená na báze využívania prírodných ingrediencií, voľne rozložiteľných v organizme. Čerpá  z patentovaných zložiek a extraktov prírodných produktov. Ponúka čisty koncentrát energie vo forme energetického nápoja. Antioxidanty, približne 70 minerálov, vápnik a horčík, aloe vera či ženšen sú základnými zložkami nápoja Full Life One, domácky medzi klientami už nazývaný "gumidžús" pre svoj bleskový energetický účinok.

Náplasti na chudnutie Jen Fe, či kontrolu váhy sú zložené len z patentovaných zložiek  výrobcu a prírodných ingrediencií. Ich lepením sa zistilo u klientov aj veľa pozitívnych individuálnych účinkov ako potlačenie migrény, stresu, zmiernenie vypadávania vlasov a jasnejšia pokožka. Telo sa súmerne formuje a guarana vyvolávajúca hormóny šťastia ako sú adrenalín a dopamín, pomáha prekonať bežný stres lahšie a tak prežiť deň s úsmevom a nadhľadom.

Na seminár o zdraví je pozvaný každý, kto má záujem o názor odborníka na stres, prezentáciu produktu, alebo o prácu v Jen Fe.
Záujemcovia sa môžu registrovať emailom do 18.5. 2009: distribucia@jen-fe.sk. Účasť je bezplatná.

Viac informácií o produktoch na www.jen-fe.sk

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)