Prihlásenie

PRAM Consulting členem Worldcom Group

PRAM Consulting členem Worldcom Group

 

Praha 20.5. 2009 – PRAM Consulting se stal součástí Worldcom Group, jenž je největší globální sítí nezávislých public relations agentur.

 

Worldcom, to je 114 kanceláří v 91 městech z celého světa. PRAM se stal zástupcem České a Slovenské republiky a tímto se přidal k dalším členským společnostem. Prostřednictvím této sítě mají klienti přístup k public relations kampaním, které tvoří profesionálové s jazykovou výbavou, znalostí kultury a zvyků regionálních oblastí, ve kterých působí.

 Hlavním cílem organizace Worldcom je snaha spojit nejsilnější a nejschopnější, nezávislé PR agentury z celého světa, aby mohly poskytovat služby svým klientům na národní a mezinárodní úrovni. Sdružení zahrnuje 38 zemí světa a členem se může stát pouze jedna společnost z dané země.

 „PRAM Consulting má ideální profil k posílení hodnoty a schopností Worldcomu v regionu Čech a Slovenska. Pro PRAM jsme se rozhodli na základě jejich profesionality, bohatému portfoliu a osvědčeným zkušenostem,“ říká   Diego Biasi, předseda Worldcom Group.

 „PRAM se od svého vzniku profiloval jako středoevropská agentura s mnoha partnerskými public relations agenturami v Evropě, a proto, když přišla nabídka od Worldcom Group účastnit se tendru na výběr partnerské agentury pro ČR a SR, neváhali jsme příliš dlouho,“ říká Patrik Schober, Managing Director PRAM Consulting a dodává: Členství v organizaci Worldcom je pro naši společnost velkým přínosem z hlediska získávání informací o nových trendech v oblasti public relations a samozřejmě ideální profesní networkingová platforma.“

 

O společnosti PRAM Consulting

PRAM Consulting s.r.o. je agenturou s mnohaletými zkušenostmi v oblasti public relations, marketingu a podpory prodeje. Obchodním partnerům pomáhá nejen s prosazováním značky na trhu, s podporou prodeje jejich výrobků a s mediální podporou, ale také v oblasti grafických prací, nákupu médií a organizace společenských akcí. PRAM Consulting je členem Asociace Public Relations Agentur - APRA a v  roce 2009 se stal součástí celosvětového sdružení nezávislých PR agentur, Worldcom Group. PRAM pravidelně prochází certifikací Consultancy Management Standards. Společnost působí na českém a slovenském trhu, své služby však zajišťuje i v dalších evropských regionech prostřednictvím svých zahraničních partnerů. www.pram.cz

Loga ke stažení naleznete zde 

Nehlasované