Prihlásenie

Byť zdravý, úspešný a pomáhať iným. S Jen Fe.

31.05.2009 - 21:36
03.07.2009 - 21:36

Žite zdravo s Jen Fe!  Pomôž iným a aj sebe. Ako byť zdravý, spokojný a úspešný.
 

 

 9. jún 2009, utorok
 začiatok o 17.30 hod
Považská Bystrica, Q-club

 

Navštívte seminár  o zdravom spôsobe života.Bezplatný vstup.  
Aj pre pracovníkov fitness, wellness centier a zariadení zameraných na krásu a zdravie človeka.
Svoj záujem prejavte registráciou na email: distribucia@jen-fe.sk
www.jen-fe.sk  Dovoľte mi pozvať vás na seminár o zdravom spôsobe života. Veď kto si dnes môže úprimne povedať, že žije zdravo? Každý deň podliehame stresu, zlému vzduchu, jeme náhlivo a sme viac unavení ako kedysi. Nie je to vekom, je to našim spôsobom života. A naozaj môžeme niečo na tomto spôsobe zmeniť.
Z každej strany na nás valia rôznorodé informácie ako si zlepšiť kvalitu života. Väčšina je však neosobných, a preto minú svoj cieľ. Prichádzame ,aby sme nielen písali, ale i hovorili a priniesli aj konkrétne riešenia ako vám pomôcť. Prečo Jen Fe? Práve preto, že produkty Jen Fe, založené na prírodných zložkách, patentované kvalitou, prinášajú komplexné riešenia. (Ako nebyť unavený, prežiť deň s úsmevom, kontrolovať si váhu, predchádzať osteoporóze, obezite a s ňou spojenými ochoreniami, predísť stresovým situáciám a naučiť sa s nimi popasovať).  Možno mávnete rukou a poviete si: „mne už nič nepomôže“. To je totiž najčastejšia veta, akú počúvame od našich účastníkov. Sme radi, že väčšina z nich odchádza zo seminárov príjemne povzbudená a s novou víziou, ako zmeniť niečo na svojom živote. Samozrejme, k lepšiemu. Klientmi overená kvalita produktov a ich príbehy, sú pre nás najlepšou referenciou.

Využite možnosť dozvedieť sa viac  o produktoch Jen Fe v príjemnom prostredí Trattorie, vstup je bezplatný. Tento email môžete poslať aj svojim známym, rodine, priateľom a kolegom v práci. Pretože chceme všetko čo najlepšie pripraviť a vedieť približný počet osôb a prednášku zamerať priamo na problémy účastníkov, je potrebná vaša neformálna registrácia na email : distribucia@gmail.com. (Stačí uviesť meno, váš problém (stručne).)    

 

Nehlasované