Prihlásenie

Zmeny v predstavenstve Asseco Slovakia s účinnosťou od 1. júna 2009

Zmeny v predstavenstve Asseco Slovakia  s účinnosťou od 1. júna 2009

Bratislava, 1. júna 2009 - Na základe rozhodnutia Dozornej rady Asseco Slovakia, a.s. s účinnosťou od 1.6.2009 sa novým členom predstavenstva spoločnosti stáva Michal Navrátil, ktorý od roku 2002 pôsobí v pozícii Chief Information Officer (CIO) a riaditeľa divízie IT Support Division.

Michal Navrátil absolvoval Fakultu elektrotechniky a informatiky na STU v Bratislave a zároveň ekonomickú nadstavbu ukončenú štátnou skúškou. Od roku 1996 pôsobí v spoločnosti Asseco Slovakia, a.s., najprv ako systémový špecialista, neskôr na pozícii systémového inžiniera. V roku 2002 bol menovaný na pozíciu Chief Information Officer a stal sa riaditeľom divízie IT Support Division, v ktorej pôsobí dodnes. Od roku 2006 zastáva funkciu podpredsedu predstavenstva spoločnosti Slovanet, a.s. Členom predstavenstva spoločnosti Disig, a.s bol v rokoch 2007, 2008. Dňa 1.júna 2009 sa stal členom predstavenstva Asseco Slovakia, a.s.

Doterajší členovia predstavenstva Asseco Slovakia Edita Angyalová a Andrej Klačan, ktorí skončili svoj pracovný pomer v spoločnosti, k 1.6.2009 ukončili aj členstvo v predstavenstve spoločnosti.

Nové zloženie predstavenstva Asseco Slovakia, a.s. Predseda: RNDr. Jozef Klein, CEO Členovia: Ing. Martin Morávek, CTO
Ing. Michal Navrátil, CIO

Asseco Slovakia je popredným systémovým integrátorom a dodávateľom IT riešení, technológií a služieb pre finančné inštitúcie, štátny sektor a komerčné subjekty. Portfólio spoločnosti tvoria bankové a poistné informačné systémy, informačné systémy pre stavebné sporiteľne, systémy pre platobné karty, informačné systémy pre zdravotníctvo, DWH a BI riešenia, e-commerce, výkazníctvo a riešenia šité na mieru. Na základe údajov prestížneho rebríčka TREND TOP 2009 Asseco Slovakia je trinástou miliardovou IT firmou Slovenska z hľadiska tržieb, ktoré dosiahli v roku 2008 výšku 1,006 miliardy korún. Ďalej tretím najväčším softvérovým domom SR a druhým najväčším dodávateľom IT pre súkromný finančný sektor s podielom minuloročných dodávok vo výške 589 miliónov Sk, ktorý tvoril na celkových tržbách 58,6%.

Fotografia: Michal Navrátil

Nehlasované
Zmeny v predstavenstve Asseco Slovakia  s účinnosťou od 1. júna 2009