Prihlásenie

BenQ rozšiřuje řadu digitálních fotoaparátů s označením C o dva modely

BenQ rozšiřuje řadu digitálních fotoaparátů s označením C o dva modely

Praha, 18. června 2009 – Společnost BenQ uvádí na trh dvojici nových digitálních fotoaparátů patřících do oblíbené produktové série C. Jedná se o model DC C1020 s rozlišením 10 megapixelů a DC C1220 s 12 megapixely.  Obě novinky se vyznačují klasickým kompaktním designem a 3x optickým zoomem, navíc implementují stabilizační technologii Super-Shake-Free s podporou vysoké ISO citlivosti. Nechybí zde ani užitečné funkce jako detekce úsměvu nebo pořizování videozáznamu s využitím optického zoomu.

 

BenQ C1220 – Vysoké rozlišení v kompaktním těle

Fotoaparát BenQ C1220 nabízí kvalitní 1/2.3-palcový CCD snímač s rozlišením 12 megapixelů – ten přináší fantastickou kvalitu a přesnost u fotografií, které navíc vykazují extrémně nízkou míru obrazového šumu.

 

Trojnásobný optický umožňuje uživateli zaznamenat spoustu zajímavých a podrobných detailů.  Díky videozáznamu v rozlišení 720 x 400 pixelů (16:9) při 30 snímcích za vteřinu a citlivosti ISO 3200 lze uchovávat vzpomínky v perfektní kvalitě, a to dokonce i za horších světelných podmínek.

 

Žádáte všestrannost a vysoký výkon? Představujeme BenQ C1020

Nový BenQ C1020 nabízí 2.5” LCD displej s úhlopříčkou 6,3 cm, 3 x optický zoom a 5 x digitální zoom. 1/2.3-palcový CCD snímač s rozlišením 10 megapixelů zajišťuje kvalitní fotografické výstupy. Režim videozáznamu s rozlišením 720x400 obrazových bodů (16:9) jen dokresluje širokou plejádu nabízených možností. 

 

Díky rozhraní USB 2.0 a podpoře technologie PictBridge je model C1020 schopen přímo spolupracovat s jakoukoli moderní tiskárnou, což svědčí o jeho skutečně univerzálním použití.  Šestice předdefinovaných profilů pro snímání je zárukou vysoké míry použitelnosti i bez nutnosti zásahu do manuálního nastavení.

Fotoaparát C1020 se vyznačuje hmotností 130g a nabízí 15MB interní paměti, kterou lze dále rozšířit až o 16GB pomocí SD karty.

 

 

O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation je předním dodavatelem digitálních lifestylových zařízení. Mezi silné stránky společnosti patří produktový design ve spojení se zobrazovacími a mobilními technologiemi. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři produktových řad a technologií napříč nejrůznějšími platformami, jež jsou vždy v souladu s hlavním heslem značky BenQ, jež zní “Přinášíme radost a kvalitu do života”. Mezi klíčové produkty sdružené pod značkou BenQ patří digitální projektory, LCD monitory, notebooky a netbooky, počítače třídy All-in-one, LCD televize, digitální fotoaparáty či mobilní telefony. V portfoliu však nechybějí ani zařízení a média pro ukládání dat a počítačové periferie jako jsou například myši nebo klávesnice. Tržby společnosti BenQ Corporation v roce 2008 dosáhly 1,54 miliardy amerických dollarů. 

 

 

About BenQ Group

Skupina BenQ se v současnosti skládá ze 12 společností, jež na trhu působí nezávisle, ale zároveň využívají společné zdroje a ve výsledku tak dosahují synergického efektu. Skupina BenQ v sobě zahrnuje společnosti BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (jeden ze tří světově největších výrobců rozměrných TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, Daxon Technology Inc., Daxin Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, Darwin Precisions, Ltd, Raydium Semiconductor Corporation, Cando Corporation a Wellypower Co., Ltd.  

 

Novinky s označením C1020 a C1220 jsou již na českém trhu. Pro více informací prosím navštivte naše internetové stránky na adrese www.BenQ.cz.

 

  Fotografie ke stažení naleznete zde.

  Cena fotoaparátu C1020 je 1.799 Kč bez DPH a cena C1220 je 2.099 Kč bez DPH.

 

Nehlasované
BenQ rozšiřuje řadu digitálních fotoaparátů s označením C o dva modely