Prihlásenie

Citrix Virtualization Conference 09 spúšťa registráciu

Používatelia a záujemcovia o riešenia Citrix, ktorí sa chcú aj tento rok stretnúť na tradičnom podujatí Citrix Virtualization Conference 09, sa môžu už teraz bezplatne registrovať na webstránke konferencie www.citrix.sk/cvc2009.

 

Siedmy ročník odbornej konferencie sa uskutoční 22. septembra 2009 v bratislavskom hoteli Radisson SAS Carlton a je určený IT administrátorom, manažérom IT oddelení a riaditeľom spoločností. Na konferencii získajú informácie o tom, ako môžu maximálne využiť súčasné či plánované investície do svojich Citrix riešení, o možnostiach znižovania nákladov a zjednodušenej správy a prevádzky svojich IT systémov. Zároveň sa budú môcť z prvej ruky dozvedieť detailné informácie o technológiách jednotlivých produktov a riešení Citrix, vrátane Citrix Delivery Centrum  a Citrix Cloud Center (C3).

 

Citrix Virtualization Conference 09 organizuje spoločnosť Citrix Systems v spolupráci s Microsoft Slovakia. Generálnym partnerom konferencie je spoločnosť PosAm. Distribútorom produktov Citrix v Slovenskej republike je BSP Softwaredistribution. Viac informácií o minuloročnej konferencii firmy Citrix nájdete na stránke www.citrix.sk/cvc2009.

Nehlasované