Prihlásenie

Perspektívy podnikania na Balkáne: 2. vedecko - podnikateľská konferencia

28.09.2009 - 09:30

Uvažovali ste niekedy o podnikaní v Albánsku, Čiernej hore, Macedónsku a Srbsku? Navštívili ste už tieto krajiny a chceli by ste sa podeliť s kolegami o svoje skúsenosti, zážitky a dojmy?
 
Dovoľujeme si Vás pozvať na 2. vedecko-podnikateľskú konferenciu s medzinárodnou účasťou „Perspektívy podnikania na západnom Balkáne", počas ktorej získate komplexné informácie o ekonomických, politických a praktických aspektoch podnikania na Balkánskom polostrove.
 
Cieľom konferencie je poskytnúť komplexné informácie o rôznych aspektoch podnikania v  Albánsku, Čiernej hore, Macedónsku a Srbsku pre tých, ktorí uvažujú o rozšírení svojho podnikania do týchto krajín. Konferencie sa aktívne zúčastnia odborníci z akademickej obce, zástupcovia ministerstiev, vládnych a mimovládnych organizácií, ako aj ďalší hostia zo Slovenska a zahraničia.
 
Konferencia sa uskutoční 28. septembra 2009 v priestoroch Agroinštitútu Nitra, š.p. Posledný termín na registráciu podnikateľov a lektorov je 20. septembra 2009. 
 
Účasť na konferencii je bezplatná, nakoľko sa organizuje v rámci projektu slovenskej rozvojovej pomoci Globálne vzdelávanie podnikateľov.
 
Záštitu nad konferenciou prevzali Ministerstvo zahraničných vecí Slovenskej republiky a Sekcia obchodu a ochrany spotrebiteľa Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky.
 
Viac informácií o podujatí nájdete na http://www.nadsme.sk/?article=716
 
Kontakt:
Národná agentúra pre rozvoj
malého a stredného podnikania
Tigran Aleksanyan
Miletičova 23
821 09 Bratislava

tel.: 02/50 24 45 15
e-mail: aleksanyan@nadsme.sk
www.nadsme.sk
 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)