Prihlásenie

iReport.sk – informuj a buď informovaný

iReport.sk – informuj a buď informovaný

     Stránka iReport.sk vždy aktuálne a detailne informuje o najdôležitejších slovenských i zahraničných témach. Stránka vznikla 1. 7. 2009 a jej hlavnou náplňou je sprostredkovať spravodajské informácie o rôznych témach. Snaží sa vždy prichádzať s tými najvýznamnejšími správami, z ktorých mnohé nie sú uverejňované žiadnymi inými médiami.
Ťažisko tvoria politické, regionálne a iné aktuality zo Slovenska i zo sveta. Okrem toho široké spektrum aktuálnych informácií nájdete aj v sekcii Šport či Zdravie. Sekcia Auto-moto neprináša len novinky z motoristického športu, ale vždy ponúka aj informácie pre vodičov, správy o výrobcoch automobilov a aktuality o dopravných nehodách na slovenských cestách. Veľmi široký záber má aj sekcia Financie a biznis, ktorá podrobne informuje o svete bánk, poisťovní, slovenských i svetových firiem. Spolu s aktuálnym kurzovým lístkom, ktorý je na stránke zobrazený, sú tieto informácie úplné. Hi-Tech je oblasť stránky, ktorá vždy zaručene zaujme, pretože prináša tie najaktuálnejšie a najprekvapujúcejšie reportáže zo sveta moderného výskumu a technológií. Aj šoubiznisu je na iReport.sk venovaný priestor. Nájdete tu mnohé informácie zo sveta filmu, hudby či divadla, ktoré iné portály neponúkajú.
Priamo na hlavnej stránke nájdete výber z aktuálnych krátkych správ z rôznych sekcií na daný deň.
     Najzaujímavejšie však na iReport.sk je, že informácie, aktuality, reportáže a zaujímavosti len neprináša, ale svojim návštevníkom dáva možnosť aktívne sa zapájať do diskusií k aktuálnym témam týkajúcim sa nás všetkých. Preto je pri každom článku v ktorejkoľvek sekcii možnosť zapojiť sa do diskusie k danej téme. Takto sa všetci návštevníci nestávajú len pasívnymi čitateľmi, ale môžu prejaviť svoj vlastný názor, postoj a obohatiť sa skúsenosťami iných. Zoznam najdiskutovanejších tém je potom dostupný na hlavnej stránke. Komentáre k jednotlivým článkom je možné aj dodatočne hodnotiť. Každý komentár je potom podľa počtu pozitívnych a negatívnych hodnotení vyhodnocovaný a priamo na hlavnej stránke nájdete prehľad najlepších komentárov v diskusiách k rôznym článkom. Preto je táto stránka venovaná vyslovene všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť novinky zo sveta i Slovenska a zároveň majú záujem problémy rozoberať a diskutovať o nich. Práve najpálčivejším problémom je venovaná sekcia s názvom Témy. Nájdete v nej témy, ktoré sú aktuálne či dlhodobo veľmi často rozoberané, a preto si vyžadujú pozornosť všetkých.
     iReport.sk dáva naozaj neobmedzenú možnosť všetkým, ktorí chcú prejaviť svoj názor alebo podať ďalej svoju skúsenosť. Po jednoduchej registrácii môžete na stránku pridávať svoje vlastné články. Takto môžete všetkých čitateľov oboznámiť s dôležitými aktualitami, ktoré možno nie sú v médiách prezentované alebo len vychádzajú z vašej osobnej skúsenosti.
Okrem toho môžete ostatných aj dopredu upozorniť na nejaké podujatie či informovať o uskutočnenej udalosti. Najmä firmy môžu takto prezentovať svoje podujatia, pozývať a informovať o uskutočnených akciách. Rovnako majú priestor aj na prezentáciu svojho podniku, keďže na iReport.sk  môžu pridávať aj svoje PR články.
     iReport.sk je jednoducho najrýchlejší a najdostupnejší spôsob, ako zostať vždy informovaný. Okrem toho je výhodný pre všetkých tých, ktorí nechcú byť len informovaní, ale chcú aj informovať, deliť sa o skúsenosti, prejavovať svoj názor či šíriť aktuality o svojom podniku a organizovaných akciách.
 

Priemerné hodnotenie: 2.7 (6 votes)
iReport.sk – informuj a buď informovaný