Prihlásenie

Crazy Colors - Bratislava, Poprad, Košice

Charitatívne športové podujatie pod taktovkou organizátora BeCool sa uskutoční v troch slovenských mestách. Farebné šialenstvo začína v Bratislave 6. augusta 2016, potom v Poprade 20. augusta a nakoniec v Košiciach 20. septembra 2016. Výťažok z podujatia je určený na podporu charitatívneho projektu Srdce pre deti.

 

Tentoraz nepôjde o beh, pri ktorom by o víťazstve rozhodovali sekundy. Víťazmi budú všetci účastníci. Zo spontánnej, smiechom a radosťou nabitej atmosféry si každý okrem účastníckej medaily odnesie euforizujúce emócie, zmes farebného prášku na celom tele a odtiene farieb radosti aj na duši. Všetky vekové kategórie sa môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program.

 

Pre účastníkov je pripravená 5 kilometrová trať, na ktorej budú 4 partnerské farebné zóny (žltá - Webber, ružová - Schwarzkopf, červená Bubbelogy a modrá Rajec). Nie sú stanovené žiadne časové či vekové limity. Podujatie je ideálne na vyšantenie sa pre celé rodiny. Určite ho ocenia tí, ktorí už aj uvažovali o behu, len si zatiaľ netrúfli. Takto budú mať možnosť si odbehnúť 5 km trasu bez stresu a dokázať si sami pred sebou, že sa to dá zvládnuť.

 

V prípade záujmu sa môžete zaregistrovať na stránke crazycolors.sk, kde nájdete aj bližšie informácie.

 

vt

In.: Obzor/Metropiltan, č. 19/2016, str. 8.

Nehlasované