Prihlásenie

Farbám neujdeš – Willov tím aj tak trénuje

Farbám neujdeš – Willov tím aj tak trénuje

Popredný osobný fitness tréner Willo dokázal za uplynulých 15 rokov nadchnúť pre šport aj menej športovo založených ľudí. Kamarátsky prístup a porozumenie išli ruka v ruke s jeho profesionálnou odbornosťou. Preto niet div, že kde je Willo, tam sú aj jeho nadšenci.

 

Oznam o pripravovanom charitatívnom behu Farbám neujdeš svojou podstatou oslovil väčšiu časť účastníčok práve sa končiacej dvojmesačnej Výzvy s Lettom, ktorú usporiadala spoločnosť Vitarián. Mohlo by sa zdať, že po náročných tréningoch budú dievčatá rady, že budú mať pokoj a vrátia sa na pohodlný gauč. Opak sa stal pravdou a  pokračujú v rôznych športových aktivitách a najmä v behu. Na bratislavskej Železnej studienke sa každú nedeľu pripravujú kondične na päťkilometrový charitatívny beh Farbám neujdeš. Do tréningov sa zapojili aj ďalší - bývalí cvičenci trénera Willa či priatelia bežkýň. Spolu s nimi aktívne trénuje aj sponzor podujatia Peter Martinka, prevádzkovateľ a držiteľ Master Franchise značky Vibrostation pre SR, spolu so svojimi kolegami.

 

Pre mňa samého je výzvou zúčastniť sa akcie FARBÁM NEUJDEŠ. Tie nedeľné tréningy tak isto, zvlášť keď ich organizuje Willo, ktorý žije s ľuďmi, ktorých trénuje či už ako skupinu ľudí, alebo aj jednotlivcov. Myslí dopredu na to, čo jeho zverencom môže pomôcť k pozitívnemu výsledku, aby mali zo športovania príjemný pocit a radosť. Ja som bol celé roky orientovaný len na biznis a naháňal som sa len za ním. Stres bol môj nerozlučný spoločník. Tento rok som si uvedomil že nechcem skončiť ako niektorí moji kamaráti a známi, ktorí už po 40. rokoch majú rôzne choroby, prvé mozgové alebo srdcové príhody. Niektorí už, žiaľ,  nie sú ani medzi nami. Človek v dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu by si mal každý deň nájsť aspoň trochu času na pohyb, aby precvičil telo a očistil myseľ. Pohybom sa človek nabije pozitívnou energiou. Uznávam a zdieľam nadšenie s ľuďmi, ktorí sa snažia rozhýbať a posilniť svoje telo,“ uviedol P. Martinka.

 

Na tréningy zabezpečuje P. Martinka v rámci pitného režimu dostatok kvalitnej vody Kangen, ktorá obsahuje veľa antioxidantov a má silné detoxikačné účinky. Veľmi dobre hydratuje, je zásaditá a čistí telo od škodlivých voľných radikálov a toxínov. Ľudia, ktorí pijú Kangen vodu, už o niekoľko dní pociťujú prílev energie, ich krv sa čistí a dobre okysličuje, čo priaznivo pôsobí na bunky. Okrem toho každý účastník dostáva po tréningu voľný vstup na lekcie Prémium do bratislavského Vibroštúdia  v APOLLO BC1, kde si na naklápacích vibračných plošinách môže každý člen Willovho tímu precvičiť a posilniť všetky svaly.

 

Spoločnosť Muscleworld s.r.o. spolupracuje s Willom už nejaký čas, lebo im imponuje jeho schopnosť motivovať ľudí k pohybu a dosahovať viditeľné výsledky. „Willove podujatia sa tešia veľkej obľube, preto sme vždy radi, keď nás požiada o spoluprácu. Fandíme jemu aj všetkým priaznivcom športu. Projekt sme podporili našimi doplnkami výživy, ktoré účastníkom pomôžu podať lepší výkon a rýchlejšie sa zotaviť po fyzickom výkone,“ dodal Marek Šarmír, konateľ spoločnosti Muscleworld s.r.o.

 

Projekt Farbám neujdeš a bežcov Willovho tímu sa rozhodol podporiť aj Andrej Maťko zo spoločnosti Vitarián, keďže je smerovaný na propagáciu zdravia. “Na posilnenie venujeme brezový cukor Xylitol, ktorý je zdravou náhradou bežného cukru. Ide o málo známy produkt, veľmi vhodný pre pacientov trpiacich na ochorenie diabetes mellitus alebo majúcich  nadváhu,“ upresnil A. Maťko.

 

Skvelý nápad, ako motivovať aj tých, ktorí nebehávajú, alebo sa boja, že to nezvládnu, ocenila aj Kamila Špesová  zo spoločnosti EventCity s.r.o., ktorá organizuje charitatívny beh Farbám neujdeš a ktorá sa tiež osobne zúčastnila prvého tréningu.

Náš beh nie je o čase ani o vekových či iných limitoch. Páči sa mi spôsob, ako osloviť čo najviac ľudí a ukázať im, že sa to dá zvládnuť.  Začať tréningami je ideálne. Potom si to stačí už len prísť odbehnúť a dokázať si sám pred sebou, že sa to dá zvládnuť bez problémov. Willo je super človek, ktorý vie správne namotivovať a podporiť ľudí. Cvičenie je potom oveľa jednoduchšie. My sme nadšení, že sa do takého niečoho pustil a že o to majú ľudia záujem. Willo a jeho tím má našu plnú podporu,” podčiarkla K. Špesová.

 

O týždeň v nedeľu Willov tím sa opäť bude na Železnej studienke zdokonaľovať v behu a každý jeho člen prekonávať sám seba.

 

vt

Foto: Archív Willovho tímu

Nehlasované