Prihlásenie

HVIEZDA IX. PLESU V OPERE PRICESTOVALA NA SLOVENSKO

HVIEZDA IX. PLESU V OPERE PRICESTOVALA NA SLOVENSKO

Gloria Gaynor, známa nezabudnuteľnými hitmi I will survive či Never can say good bye, dnes pricestovala do Bratislavy. Zajtra, v sobotu 10. januára, má totiž milú povinnosť otvoriť plesovú sezónu na Slovensku. Udeje sa tak už tradične slávnostným úderom na gong na IX. plese v opere, ktorého hostiteľom je spoločnosť Orange Slovensko.

Dnes pricestovala na Slovensko hviezda americkej disko hudby Gloria Gaynor, ktorá zajtra 10. januára otvorí krátko po ôsmej hodine večer slávnostným úderom na gong plesovú sezónu na Slovensku. Po minulé ročníky sa tejto úlohy zhostili hviezdy svetového mena ako je Lucie Bílá, Mireille Mathieu, Fillipe Giordano, Lisa Stansfield, Heather Small zo skupiny M People, Gabrielle, speváčka Dani Klein z belgickej skupiny Vaya Con Dios a Belinda Carlisle.

Gloria Gaynor rozbehla svoju hviezdnu kariéru v šesťdesiatych rokoch, kedy podpísala svoju prvú sólovú zmluvu. Najväčší úspech však zožala v 70-tych rokoch minulého storočia, kedy sa preslávila nesmrteľnými hitmi „I will survive“, „Never can say goodbye“, „Let me know (I have a right)“ a „I am what I am“. Prvé priečky svetových hitparád však dobýja aj v tomto storočí. S hitmi „Just keep thinkin’ about you“ a „Last Night“ sa umiestnila na prvom mieste. V septembri 2002 vydala album „I wish you love“. Vzišli z neho štyri single, ktoré suverénne získali prvenstvo v svetoznámej Billboard Dance Chart. Gloria je teda po viac ako tridsaťročnej kariére stále aktívna. V roku 2002 získala na World Music Awards v Monte Carle ocenenie Legend, ktoré jej odovzdal jej dlhoročný fanúšik Princ Albert. V septembri 2005 bola uvedená s hitom „I will survive“ do Siene slávy tanečnej hudby. Vystupuje na koncertoch, v televíznych show a dokonca má aj nový album. Jej fanúšikovia ju mohli vidieť napríklad aj v seriáli Ally McBealová a zažiarila aj v najdlhšie hranej hudobnej revue na Broadwayi „Smokey Joe’s Café“.

Pre svojich hostí má však IX. ples v opere pripravené aj ďalšie hudobné a tanečné lahôdky. Boney M, Zlaté husle, Andrea Zimányiová, skupina Vidiek, Dalibor Janda, Beáta Dubasová, orchester Boom Band, Interklub Madit a Balet SND sa budú v sobotu starať o dobrú zábavu prítomných hostí, ktorých bude večerom sprevádzať očarujúca Iveta Malachovská. Úvodnú opernú áriu zaspieva mladá a talentovaná sopranistka Martina Masaryková. 
  
Za OMNIPUBLIC:
Tomáš Turčan
Senior Account Manager
tel. +421 (2) 5441 5294, +421 (907) 733 385
fax: +421 (2) 5441 4014
 

Priemerné hodnotenie: 4 (3 votes)
HVIEZDA IX. PLESU V OPERE PRICESTOVALA NA SLOVENSKO
 
HVIEZDA IX. PLESU V OPERE PRICESTOVALA NA SLOVENSKO
 
HVIEZDA IX. PLESU V OPERE PRICESTOVALA NA SLOVENSKO