Prihlásenie

PRICHÁDZA TASSIMO – PRVÝ KÁVOVAR, KTORÝ VIE ČÍTAŤ

PRICHÁDZA TASSIMO – PRVÝ KÁVOVAR, KTORÝ VIE ČÍTAŤ

Pre všetkých milovníkov vynikajúcej kávy máme dobrú správu – revolúcia menom TASSIMO je tu!  Renomované značky Bosch a Jacobs Krönung sa spojili, aby prišli s novým inteligentným plnoautomatickým prístrojom na prípravu teplých nápojov TASSIMO, ktorý vám doma vykúzli voňavú kávu a ďalšie špeciality OBYČAJNÝM STLAČENÍM JEDNÉHO TLAČÍTKA.

Vďaka UNIKÁTNEJ TECHNOLÓGII ČIAROVÉHO KÓDU na jednotlivých kapsuliach bude káva chutiť vždy rovnako bez toho, aby ste museli najprv zložito nastavovať parametre pre požadovaný nápoj. Potom už stačí len jedno stlačenie tlačítka a šálka lahodnej kávy je na svete! Za dobrým Cappucinom, Latte Macchiatom či Espressom už nemusíte vyrážať len do kaviarne. TASSIMO poteší aj našich najmenších,  ktorým v okamihu vyčaruje lahodnú horúcu čokoládu Milka.

TASSIMO je na prípravu horúcich nápojov bez preháňania špecialista. Vysokou zárukou kvality je nielen značka prístroja Bosch, ale tiež prémiová káva Jacobs Krönung alebo čokoláda Milka.

Postačí  stlačenie jedného tlačítka

Tento domáci pomocník nenecháva nič náhode a ponúka hneď niekoľko revolučných konceptov pre prípravu teplých nápojov.

Prvým z nich, ktorým sa môže TASSIMO pochváliť je technológia čiarového kódu. Nesie ho na sebe každá kapsula. Vďaka nej je možné pripraviť nápoj veľmi jednoducho – postačí stlačenie jedného tlačítka! Kávovar si na kapsule prečíta

 

všetky informácie potrebné na prípravu nápoja, ako je potrebné množstvo vody, čas sparenia, alebo teplota nápoja. Nech už máte chuť na klasické espresso, krémovú kávu, mliečnu špecialitu, alebo horúcu čokoládu, TASSIMO pripraví každý nápoj individuálne tak, aby bol skrátka perfektný. Na vás je len vložiť kapsulu a stlačiť tlačítko – o všetko ostatné sa postará TASSIMO. Ďalším unikátom je samotné zloženie kapsúl a ich patentovaný tvar, ktorý zabezpečí, že vaša káva bude vždy chutná a čerstvá. Uvidíte sami, že ako náhle ochutnáte, len ťažko mu odoláte!

 

Kapsle TASSIMO – ako stvorené pre posedenie pri káve

Radi by ste usporiadali večierok pre priateľov? Neváhajte, s Tassimom im budete môcť ponúknuť také varianty kávových nápojov, na ktoré sa väčšinou chodí len do vyhlásených kaviarní. A ak si predsa len túžite vychutnať svoju chvíľku pohody pri dobrom nápoji osamote, prečo si nevybrať napríklad podľa momentálnej nálady?

Jacobs Krönung Espresso

Čierna káva pre všetkých, ktorí si radi vychutnajú svoj deň naplno.

 

Doporučená cena: 5,49 €

 

Jacobs Krönung Caffe Crema

Lahodný krémový nápoj vás príjemne naladí do nového dňa.

Doporučená cena: 5,49 €

 

 

Jacobs Krönung Latte Macchiato

Užite si mliečne kávové potešenie po náročnom dni.

Doporučená cena: 5,49 €

 

Jacobs Krönung Latte Macchiato Caramel

Pre všetkých, ktorí si zamilovali kávu s jemným nádychom karamelu.

Doporučená cena: 5,49 €

 

Jacobs Krönung Cappuccino

Ocenia všetci milovníci dobrej kávy s nadýchanou penou.

Doporučená cena: 5,49 €

 

Horúca čokoláda Milka

V zimných mesiacoch príde vhod malým, ale aj veľkým.

Doporučená cena: 5,49 €

Priemerné hodnotenie: 4.3 (6 votes)
PRICHÁDZA TASSIMO – PRVÝ KÁVOVAR, KTORÝ VIE ČÍTAŤ
 
PRICHÁDZA TASSIMO – PRVÝ KÁVOVAR, KTORÝ VIE ČÍTAŤ