Prihlásenie

INFORTREND NABÍZÍ VOLITELNÉ BALÍČKY PRODUKTŮ

15.11.2011 - 14:41

Úložná řešení Infortrend doplněná o HBA a síťové přepínače usnadňují uživatelům pořizování IT hardwaru 


 


Česká republika, Praha, 15. listopadu 2011Infortrend® (Public TPE: 2495) dnes oznámil, že začne nabízet volitelné balíčky produktů, které budou obsahovat řešení pro ukládání dat spolu s adaptéry pro hostitelskou sběrnici (HBA) a síťovými přepínači (switchi). Spojením úložných řešení Infortrend EonStor DS a ESVA hostovaných na sběrnici Fibre Channel spolu s HBA a přepínači od QLogic, předního dodavatele výkonných řešení pro síťovou infrastrukturu, do jednoho balíčku se Infortrend snaží pomoci zákazníkům výrazně ulehčit nákup IT hardwaru.


 


Thomas Kao, ředitel pro plánování produktů ve společnosti Infortrend, řekl: „Kromě řešení pro ukládání dat potřebují naši zákazníci pro provoz svých datových center mnoho dalších hardwarových produktů. Nákup těchto produktů z mnoha různých zdrojů však může být časově náročný proces. Využitím možnosti získat při objednávce našich úložných řešení také HBA a přepínače od QLogic si mohou naši zákazníci ušetřit spoustu času a námahy pro pořizování hardwaru datového centra a těžit ze špičkových parametrů řešení QLogic při provozování svých počítačových sítí.“


 


Další informace o produktech společnosti Infortrend můžete najít na www.infortrend.com nebo kontaktujte obchodní zastoupení společnosti Infortrend.

Nehlasované