Prihlásenie

Každá firma si zaslúži darček. Aj tá vaša.

02.12.2015 - 00:48

Od januára 2016 nás čakajú viaceré legislatívne zmeny. Budete na ne pripravení? Doprajte šťastné Vianoce nielen vašim blízkym, ale aj vašej firme. Ekonomické programy KROS získate so zľavou 20 % a skvelým darčekom. 

  

Od nového roka sa toho v našej legislatíve opäť veľa zmení. Budeme podávať nové tlačivo daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2015. Zmenil sa spôsob uplatňovania DPH a nastali aj zmeny v odpisovaní majetku. V mzdách sa opäť mení minimálna mzda, maximálne vymeriavacie základy, maximálny denný vymeriavací základ pre výpočet náhrady pri PN a výška hraničnej sumy pre dlhodobo nezamestnaných. Zmena nastáva aj pri výpočte exekučných zrážok – mení sa výška nepostihnuteľnej časti na povinného a vyživované osoby. K tomu pridajte "obľúbené" obdobie každého účtovníka: účtovné závierky a daňové priznania. Ako sa z toho nezblázniť?

Riešenie je jednoduché

Stačí používať kvalitný ekonomický softvér s aktuálnou legislatívou bez nutnosti zložitých úprav alebo nastavení. V programoch KROS nájdete moderné funkcie, ktoré reálne dokážu ušetriť desiatky hodín mesačne oproti iným programom alebo online účtovným aplikáciám. Zmeny v legislatíve nemusíte detailne sledovať ani ručne nastavovať - jednoducho sa spoľahnite na to, že budú zapracované v programe.  

 

Šťastné a darčekové Vianoce pre každú firmu

 

Obľúbené programy ALFA plus - jednoduché účtovníctvo, OLYMP - mzdy a personalistikaOMEGA - podvojné účtovníctvo získate s vianočnou zľavou 20 %.

Ku každému programu vám pribalíme aj skvelý darček podľa výšky objednávky - kávovar Bosch Tassimo, tablet Lenovo, Kávovar Krups alebo notebook Lenovo. 

 

Kvalita overená časom - programy KROS sú s vami 20 rokov

Od roku 1995 pomáhajú desiatkam tisíc slovenských firiem v každodennom spracovaní účtovníctva a výpočtu miezd. Nech ste malý živnostník, ktorý potrebuje viesť jednoduché účtovníctvo a fakturáciu alebo majiteľ väčšej firmy, riešenie od KROSu je dostupné pre každého. Vyskúšajte rokmi a 82 000 používateľmi overené riešenie. 

Užite si tento rok šťastné a darčekové Vianoce so softvérom KROS.

Nehlasované