Prihlásenie

Konferencia Management LIVE 2010 , 12. máj 2010 PENATI Club Bratislava

09.04.2010 - 10:59
09.06.2010 - 10:59

Spoločnosť In Form Slovakia, s.r.o. Vás pozýva na odbornú manažérsku konferenciu  Management Live 2010. Už z názvu vyplýva, že je cielená priamo pre strategický a rozhodujúci manažment vo firmách, majiteľov a konateľov spoločností.  Manažment naživo -  ako by sa v preklade do slovenského jazyka dal vysvetliť jej význam, hovorí úplne presne čo bude obsah konferencie vystihovať.  Všetci prednášajúci svoje témy nasmerovali na ozdravné tzv. dobré, revitalizačné, alternatívne a CSR a Sustainability procesy smerované cez osobnú skúsenosť TOP manažérov, úspešné životné a podnikateľské príbehy až k profesionálnej filantropii. Profesionálny manažment potrebuje intuíciu a cestu z krízy, čo zastrešuje i podnázov konferencie "Cesta z podnikateľskej doby ľadovej".

Čo je dôležité a potrebné pre moderných manažérov dnešnej doby?
Prispejte aj Vy svojim názorom v diskusii či už po každej prednáške alebo môžete využiť priestor komunikácie s obchodnými partnermi počas prestávok či obeda, alebo v rámci záverečného rautu.

Manažérska konferencia sa uskutoční  v Penati klube, dňa 12. mája 2010. Po kliknutí na  PROGRAM sa isto presvedčíte o atraktivite jej obsahu a k registrácii využijete  jendoduchý prihlasovací on- line FORMULÁR .

Staňte sa fanúšikom In Form Slovakia na facebooku!

Členovia In Form Slovakia stránky na Facebooku majú na konferenčnú účasť výhodnejšiu cenu!
 

 

Priemerné hodnotenie: 4.5 (2 votes)