Prihlásenie

Krátke videofilmy a hudobní hostia v netradičnom programe Voices Creative Live

09.02.2009 - 19:00

Nezisková organizácia Voices usporiada v pondelok 9. februára v bratislavskej A4 netradičné verejné podujatie. Pri príležitosti ročnej existencie, počas ktorej zverejnila na svojej webovej stránke päťdesiat krátkych videofilmov, pozýva na Voices Creative Live.

V deväťdesiatminútovom programe premietne na veľkom plátne sedem krátkych videofilmov. Spolu so svojimi hosťami predstaví dve časti zo sérií Nápad sa ráta – o rozličných nápadoch ľudí, ktorými pomáhajú alebo zľahčujú život iným, Hudobné úlety – rozhovory s predstaviteľmi mladej slovenskej hudobnej scény, a Svet sa nás týka – o Slovákoch dobrovoľnícky alebo profesionálne pomáhajúcich v zahraničí. Filmovú časť večera zakončí premiéra prvej časti novej série videí Zmena veľa znamená o príkladoch dobrej praxe, ktorú Voices pripravuje pre Agentúru podporovaného zamestnávania Bratislava, n.o.

O instantný hudobný zážitok sa postará Toni Granko – niekoľkoročný projekt hudobníka Martina Turčana, v ktorom kombinuje spev, živé hranie na gitare a elektronické podklady do výnimočných skladieb. Prekvapením večera bude premiérové live vystúpenie Michala Štofeja zo skupiny Hudba z Marsu a Pina Ungvölgyiho, frontmana kapely Puding pani Elvisovej.

Voices Creative Live sa v komornej a pohodovej atmosfére uskutoční 9. februára o 19:00 – 20:30 h. v klube A4 – nultý priestor na Námestí SNP č. 12 v Bratislave. Vstupenky v hodnote 4 € (120,50 Sk) sa dajú rezervovať e-mailom na adrese voices@voices.sk a vyzdvihnúť priamo na mieste.

"Po roku existencie Voices sme chceli svojim priaznivcom poďakovať za podporu aj prostredníctvom netradičného filmovo-hudobného zážitku s milými hosťami," zdôvodňuje organizovanie prvého verejného podujatia Andrea Gajdošová, projektová manažérka Voices. "Všetkých srdečne pozývame."

Voices, n.o. sa venuje efektívnej komunikácii. V tejto oblasti organizuje vzdelávacie podujatia a poskytuje služby neziskovým organizáciám a firmám. Krátkymi videami na internete podporuje aktívnosť, tvorivosť a otvorené myslenie. Ďalšie informácie sú k dispozícii na www.voices.sk.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)