Prihlásenie

Microsoft Technology Days 2012

20.03.2012 - 08:15

Už 20. Marca sa v Nitre začne prvé z podujatí TechDays organizované spoločnosťou Microsoft. Ide o sériu prednášok, praktických kempov a stretnutí odborníkov na informačné technológie, ale aj laickej verejnosti, ktorá sa zaujíma o to, aké novinky sa v tejto oblasti v najbližšej dobre chystajú. 

 

Na jednotlivých podujatiach v Košiciach, Banskej Bystrici, Nitre, Žiline  a 2x v Bratislave, budú predstavené najmodernejšie služby a technológie vrátanie Windows 8, Windows Phone, Windows Server 8, SQL Server 2012 a či System Center 2012. Nebude sa o nich však len teoretizovať – súčasťou prednášok budú aj praktické ukážky, diskusie, súťaže. Počas informáciami nabitých dní bude samozrejme priestor aj na networking a bližší pohľad na aktuálne novinky v hardware podporujúcom predstavené technológie. Viac o programe sa dozviete na tejto podstránke.

 

A kto bude prednášať? Softvéroví inžinieri, vývojári, systémoví architekti a konzultanti – skrátka - tí najlepší špecialisti na produkty a technológie od Microsoftu na Slovensku. Konkrétne mená nájdete tu.

TechDays navštívia najväčšie slovenské mestá a okrem Nitry sa uskutočnia aj v Bratislave, Banskej Bystrici, v Košiciach a v Žiline. Konkrétne termíny a miesta konania nájdete na stránke.

Keďže podujatie sa začína už o niekoľko dní, je najvyšší čas sa zaregistrovať. Účasť na podujatí je bezplatná a obmedzená len kapacitnými možnosťami jednotlivých miest konania – preto sa poponáhľajte. Získať ešte viac informácii a zaregistrovať sa môžete na stránke www.techdays.sk.

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)