Prihlásenie

Na food festivalech si i celiaci přijdou na své s Nominalem

17.11.2015 - 10:33

Nominal, česká rodinná firma specializovaná na potraviny pro bezlepkovou a zdravou výživu, obohatí svými ochutnávkami a slevovými akcemi FoodParky v Brně a bezlepkový trh v Toulcově dvoře v Praze.


Na největší potravinový trh na Moravě, FoodPark v Brně, se můžete přijít podívat 17.11., 28.11. a 12.12. vždy od 10:00 do 17:00 hodin. V neděli 29.11. si můžete tentokrát obejít čistě bezlepkový trh, který pořádá Společnost pro bezlepkovou dietu. Najdete ho v areálu Toulcova dvora v Praze. Oficiální program bude probíhat od 10:30 do 15:00 hodin. A i zde se můžete těšit na bohaté stoly plné ochutnávek a zároveň výhodné ceny u jednotlivých produktů nebo balení.

 

U stánku české společnosti Nominal můžete ochutnat některé bezlepkové produkty z řady Pro zdraví…Zároveň pro vás budou připravena výhodná balení a akční ceny u veškerých potravin.

 

Do bezlepkového sortimentu Nominal patří:

•        Pět druhů kaší Nomina – jáhlová, pohanková, rýžová, čiroková a lahodná

•        Směsi na chléb Pro zdraví… -  s celozrnnou pohankou, s lněnou vlákninou, se sójovou vlákninou či směs na rustikální chléb

•        Bezlepková mouka Nomix

•        Rýžová mouka instantní

•        Kukuřičná strouhanka instantní

•        Směs na Jáhlové těsto

•        Směs na Bramborové těsto

 

Více o akci se dozvíte na stránkách http://www.foodpark.cz/

Výrobky společnosti Nominal se svým charakterem řadí mezi zdravou a bezlepkovou stravu. Na jejich webových stránkách www.nominal.cz a na facebooku www.facebook.com/NOMINAL.zdrava.vyziva se o produktech Nominal můžete dozvědět více.

 

 

 

O společnosti Nominal

Česká firma z Vysočiny Nominal je na trhu již od roku 1993, od té doby se zaměřuje na potraviny zdravého životního stylu a specializované potraviny pro bezlepkovou výživu. Mezi nabízené výrobky patří cereální kaše Nomina, směsi na pečení a vaření, směsi na chleba, kukuřičná strouhanka a další. Výrobky jsou vyráběny z kvalitních surovin, z nichž si některé dokonce sami pěstují. Mimo český trh dodávají své výrobky také na Slovensko, do Polska, Maďarska, Chorvatska a do Švédska. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.nominal.cz

 

Nehlasované