Prihlásenie

Najinteraktívnejší párty zážitok mieri na Šíravu

01.12.2014 - 11:35

Elektrizujúce rytmy popredných slovenských DJov a hra svetla a farieb v slovenskej premiére unikátnych párty náramkov – posuňte svoj nočný život na svetovú úroveň s Absolut Andy Warhol party už 1. novembra v Moteli Kamenec! Pripravený je highlight tejto jesene, ktorý pozitívne prevalcuje všetky vaše zmysly.

 

Na prvú novembrovú noc si Absolut pre všetkých párty ľudí východu pripravila to najlepšie od DJ Tokyho s hosťami a DJ Yanka Krála, špeciálne svetelné dekorácie a grafické ilúzie VJského dua Akasha, no najmä interaktívne LED náramky Xyloband, ktoré hudnobno-tanečný zážitok premenia aj na nezabudnuteľnú svetelnú show. Horúci hit svetových koncertov a žúrov u nás budete môcť vyskúšať po prvý raz!

 

Pripravené sú aj tanečníčky, nalievanie vodky cez ľadovú sochu a fotokútik, v ktorom sa môžete zvečniť vo warholovskom štýle. Po skvelej žúrke sa s priateľmi nezabudnite otagovať vo fotoalbume na Facebooku https://www.facebook.com/AbsolutVodkaSlovakia. Príďte transformovať svoju predstavu o cool žúre vo farbách otca pop artu, ktorému je venovaná najnovšia limitovaná edícia ikonickej švédskej vodky!

Nehlasované