Prihlásenie

HIGH END Slovakia 2008

10.10.2008 - 10:00

Výstava HIGH END Slovakia 2008 sa bude konať 10. - 12. októbra 2008, od 10.00 do 18.00hod, v hoteli Holiday Inn Bratislava.


Vstupné: 150 Sk (4,98 EUR, Konverzný kurz 1 EUR = 30 ,1260 SKK)

Slovenská verejnosť si už akiste zvykla, že bratislavská jeseň prináša ako po minulé roky nielen jazzové dni, ale aj výstavu sterea, hi-fi a domáceho kina pre náročných HIGH END Slovakia. Tohtoročný sviatok ctiteľov ostrého obrazu a kvalitného zvuku pripadne na druhý októbrový víkend. Brány výstavy sa otvoria už v piatok 10. októbra a zavrú sa v nedeľu dvanásteho večer.

Výstava HIGH END Slovakia 2008, organizovaná spoločnosťou Marko marketingová komunikácia, s.r.o., sa uskutoční v priestoroch hotela Holiday Inn Bratislava. Lepšie obchodné a organizačné podmienky pre vystavovateľov, ako aj lepšie prístupové a parkovacie možnosti pre širokú verejnosť stáli za rozhodnutím o zmene miesta výstavy a čas ukáže, či sa definitívne osvedčí a pre budúce roky stabilizuje.

Tohtoročnú výstavu oboslala prihláškami viac ako dvadsiatka vystavovateľov s premiérovo medzinárodnou účasťou a už teraz je jasné, že je sa na čo tešiť. Novinky zo sveta špičkového reprodukovaného zvuku a prémiových zobrazovačov budú predstavené v mnohých premiérach, overené ikony segmentu pripomenú svoje kvality, ktorým ani dramaticky rýchly vývoj nič neubral, naopak - čnejú nad množstvom dočasných „hitov” ako neohrozené majáky, určujúce smer trendov.

Na HIGH ENDe 2008 bude predstavený a pokrstený nový slovenský audiofilský magazín rovnakého mena. Jeho prvé číslo sa na pultoch objaví už 18. septembra a bude vychádzať ako dvojmesačník. Zameraním bude nekompromisne mapovať dianie vo svete high endu, čím sa vymedzuje voči konkurencii s „všehochuťovým” záberom od mobilných telefónov až po mp3 prehrávače. HIGH END - to je skutočná smotánka, špičkovo konštruované a noblesne dizajnované prístroje pre verné zobrazenie zvuku a obrazu svetových značiek od domácich dovozcov. V časopise budú pravidelne testované, prinesieme profily, reportáže, rozhovory, recenzie.

Podporné informácie, živú diskusiu o všetkom, čo hýbe svetom high endu a súpisku vystavovateľov nájdete samozrejme už teraz na našej stránke www.highendslovakia.sk a tak si môžete utvoriť obraz o tom, čo vás čaká.

Na záver teda dovoľte už len želanie, aby sme sa 10. až 12. októbra stretli v hojnom počte a dobrej nálade, užili si vystavované exponáty, čo to počuli i videli, obohatili možno svoju zbierku o nové nosiče (tí solvenstnejší možno i o nový HE hardware) a vychutnali si živý unplugged koncert dvojice virtuózov Čekovský - Tóth, ktorá nám po svojom vystúpení časopis HIGH END i pokrstí.

Nehlasované