Prihlásenie

Astaro uvádí nové hardwarové zařízení Command Centre

Astaro uvádí nové hardwarové zařízení Command Centre pro lepší správu síťové bezpečnosti

 

 

Praha, 13.1. 2009 – Společnost Astaro, přední výrobce komplexních bezpečnostních zařízení, uvedla na  trh novou centrální řídící platformu Astaro Command Center (ACC).  Řídící platforma  je nyní dostupná jako modelová řada specializovaných hardwarových zařízení. ACC umožňuje zákazníkům, partnerům a poskytovatelům služeb monitorovat a ovládat až 200 bezpečnostních zařízení Astaro Gateway z jednoho centra.

 

Pomocí ACC je možné z jednoho místa pohodlně spravovat bezpečnostní zařízení AxG,  rozmístěná v různých lokacích.. U koncových uživatelů se jedná o správu různých sítí nebo oddělení v rámci firmy, zatímco poskytovatelé služeb mohou z jediného rozhraní spravovat zařízení více zákazníků. ACC podporuje přístup podle rolí, což umožňuje odstupňovanou správu – různé osoby mohou mít různé úrovně oprávnění pro vstup do systému a jeho ovládání. Astaro vychází s ACC vstříc požadavkům specializovaných prodejců a systémovým integrátorům, kteří chtějí nabízet bezpečnostní služby svým zákazníkům.

 

Hardwarové součásti, síťové parametry a běžící služby všech připojených zařízení lze sledovat na hlavním panelu. Indikátory trendů umožňují předvídat vývoj důležitých parametrů systému, což prodejci pomáhá kontrolovat dohodnutou kvalitu služby. ACC je navíc možné integrovat s Yahoo Maps, což dovoluje organizacím přesně určit geografickou polohu všech svých řízených zabezpečovacích zařízení.

 

Mezi důležité funkce obsažené v ACC patří:

  • Komplexní funkce pro autentizaci, logování a reporting
  • Zobrazení všech monitorovaných dat během několika sekund
  • Ověřování uživatelů přes Active Directory, eDirectory, TACACS+, LDAP nebo Radius
  • Automatický přenos přehledů o stavu

 

Nové zařízení Astaro Command Center je dodáváno ve čtyřech verzích – ACC 1000, ACC 2000, ACC 3000 a ACC 4000 – a je dostupné od 1.12.2008 prostřednictvím obchodních partnerů společnosti Astaro. Cena hardwarového zařízení začíná na €995. ACC je i nadále zdarma dostupné jako softwarová nebo virtuální appliance, která je zdarma ke stažení na webových stránkách společnosti Astaro .

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

PRAM Consulting, s. r .o .                                    Annex NET, s.r.o.

Maria Pošteková                                                     Patrik Sychra

maria.postekova@pram.cz                                sychra@annexnet.cz                                                                               

 

 

O společnosti Astaro

Společnost Astaro nabízí nejkomplexnější a nejsnáze ovladatelná řešení pro internetovou bezpečnost. Kombinací nejlepších dostupných aplikací, prověřené kvality Linuxu a vysoké úrovně všech produktů dosahují řešení od Astaro výborných výsledků v oblasti zabezpečení, přičemž zároveň  nabízí nejnižší náklady na vlastnictví. Softwarová, hardwarová a virtualizovaná řešení od Astaro poskytují uživatelům vysokou flexibilitu při naplňování nejrůznějších aplikačních scénářů. Distribuci produktů zajišťuje neustále rostoucí síť více než 2500 prodejců, díky nimž produkty společnosti Astaro chrání přes 35 000 společností v 60 zemích světa. Společnost Astaro, jejíž vedení sídlí v Burlingtonu Massachusetts, USA a Karlsruhe, Německo, nabízí bezplatné stažení produktů z webu www.astaro.com.

 

 

Nehlasované