Prihlásenie

BenQ představuje nový DLP® HD projektor

BenQ představuje nový DLP® HD projektor

Vysoký jas a kontrast zaručují skvělý vizuální zážitek!


 


Praha, 04. srpna 2010 – Společnost BenQ oznámila rozšíření produktové řady svých HD projektorů o nový model, nesoucí označení W600+. BenQ se tímto soustřeďuje na nadšence domácí zábavy, kteří hledají perfektní 720p multimediální, domácí projektor. Jednočipový projektor je zkonstruován na základě  DLP® technologie společnosti Texas Instruments a přináší výjimečný požitek z HD videa prostřednictvím pokročilého zpracování obrazu BrilliantColor™. Nástupce svého bratra W600 je zdokonalen o ještě lepší jas a kontrast.


 


W600+ od BenQ je praktickým řešením pro velkoformátové potěšení v oblasti domácí zábavy.  Hry, videa či obrázky pocházející z počítače, televize a mnoha dalších zařízení jednoduše připojíte prostřednictvím duálních HDMI portů s podporou technologie HDCP nebo pomocí RGB, kompozitního i komponentního rozhraní a standardu S-Video. Graficky náročné hry a komplexní filmové scény jsou bezchybně zobrazeny v HD rozlišení 720p, jehož charakteristiky dále zlepšuje pokročilé šestisegmentové kolečko barev a technologie BrilliantColor, UNISHAPE, a 3D Color Management.


 


BrilliantColor dovoluje zvýšení jasu až o 50%, zlepšuje zobrazení středních odstínů a pro realističtější a živější reprodukci barev rozšiřuje klasickou RGB paletu o další barvy: žlutou, bílou, fialovou a azurovou. 3D Color Management umožňuje uživatelům vyladit barevné tóny spolu se sytostí odstínů, stejně jako získat individuální barvy pro specifické aplikace tak, aby byly optimalizovány dle představ konkrétního uživatele. Bezchybné podání barev, temné odstíny černé, jasnější odstíny bílé a ostré rozlišení detailů jsou dále podpořeny svítivostí 2 600 ANSI lumenů a vysokým kontrastním poměrem 4 000:1. Výhodnost výběru modelu W600+ jakožto cenově dostupného projektoru pro domácí zábavu ještě umocňuje životnost lampy v eko módu 4 000 hodin (nejvyšší ve své třídě), stejně jako příkon v pohotovostním režimu pod hranicí 1 wattu.


 


Další novinkou výbavy W600+ je technologie 3D projekce, díky které si můžete vychutnávat filmy, sportovní či jiné akce více realistickým způsobem. Dokonalého obrazu 3D uživatel docílí pomocí počítače, který je vybaven grafickou kartou se stereofonní funkcí, která pracuje s frekvencí 120Hz.


 


Projektor je dostupný za částku 14.990 Kč bez DPH


Fotografie ke stažení naleznete zde


 


Pro více informací prosím navštivte internetové stránky na adrese www.BenQ.cz nebo www.facebook.com/BenQCeskaRepublika


 


O společnosti BenQ Corporation


BenQ Corporation je předním dodavatelem zařízení navržených s ohledem na digitální životní styl zákazníků. Víceoborové zaměření této společnosti zasahuje především do oblasti produktového designu, technologií pro zobrazování a mobilních komunikací. BenQ nabízí bezkonkurenční sortiment výrobků a integrovaných technologií pro všechny používané platformy, přičemž staví na svém firemním sloganu „Přinášet potěšení a kvalitu do života“. Mezi nabízené produkty a technologie patří digitální projektory, LCD panely, notebooky, osobní počítače zabudované do monitoru („all in one“), LCD televizory, nettbooky, eBooky, digitální kamery, zařízení pro ukládání dat, mobilní telefony, paměťová média a počítačové periferie, jako např. myši a klávesnice.


 


n    O BenQ Group


Uskupení BenQ Group v současnosti zahrnuje společnosti, které působí nezávisle, přičemž využívají společné zdroje a výhody vzájemné synergie. Společnosti ze skupiny BenQ Group zahrnují BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (jeden ze tří největších výrobců velkoplošných TFT-LCD panelů na světě), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp., and Wellypower Corp.


 

Priemerné hodnotenie: 3 (1 vote)