Prihlásenie

Darujte krev se společností D-Link

Darujte krev se společností D-Link

Den dárců krve ve znamení bezdrátové infúze

Praha, 11. června 2012 – D-Link, přední výrobce síťových a komunikačních řešení, se rozhodl podpořit Český červený kříž při příležitosti již 52. Světového dne dárců krve. Dne 14. června 2012 navštíví Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze tým společnosti za účelem darování krve a podpory stávajících i nových dárců.

Pro podporu této dobročinné akce spustila v červnu tohoto roku společnost D-Link kampaň s názvem Bezdrátová infúze. Cílem kampaně bylo přiblížit Světový den dárců krve a dobročinnou činnost darování krve IT odborníkům i běžným uživatelům informačních technologií. O této kampani D-Link informoval na konferenci Svět informatiky ve zdravotnictví, která se konala 5. června 2012 v Praze. K darování krve jsou rovněž vybízeni obchodní partneři, zákazníci a fanoušci facebookové stránky společnosti http://www.facebook.com/dlinkcz.

„Blíží se léto a s ním i období, kdy české krevní banky čelí problému nedostatku krve. Proto jsme se rozhodli podpořit dlouholetý projekt Českého červeného kříže a pomoci této neziskové organizaci rozšířit řady dárců krve,“ říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link pro Českou republiku a Slovensko, a dodává: „Bude mi ctí se setkat se všemi lékaři, sestřičkami a dárci při příležitosti Světového dne dárců krve v pražské Všeobecné fakultní nemocnici. Věřím, že se nám podaří získat pro krevní banky významný objem krve.“

Všichni dárci jsou vítání dne 14. června od 7:00 do 12:00 ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze. Neváhejte se této dobročinné akce zúčastnit i vy a zachránit tak někomu život! Těšíme se na vás.

Pro více informací o společnosti D-Link a kampani Bezdrátová infúze navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.cz/dlinkcz.

Nehlasované