Prihlásenie

HELP bude na Hervis ½Maratonu Praha 2010

HELP bude na  Hervis ½Maratonu Praha 2010

Kampaň Evropské komise Help – Pro život bez tabáku se v rámci svého letošního programu představí na Hervis 1/2Maratonu Praha, prvním ze závodů organizovaných společností Prague International Marathon („PIM“) v rámci PIM Běžeckého seriálu 2010, který se bude konat 27. března 2010 v centru Prahy.

V průběhu celého dne si bude moci kdokoliv nechat zdarma změřit hladinu CO (oxidu uhelnatého) v dechu a  zjistit tak svou míru znečištění plic. Zároveň se může dozvědět další informace o tom jak přestat kouřit, o pasivním kouření a jak se kuřácké hrozbě vyhnout a nepodlehnout. Veškeré tyto aktivity budou probíhat ve stanu kampaně HELP, jehož modro oranžová barva se nedá přehlédnout. V prostředí stanu budete moci zároveň natočit krátký zábavný či seriózní video příspěvek na téma kouření, který bude případně umístěn na www.help-eu.com.

 

Jiří Nečásek, marketingový ředitel PIM, k tomu dodává, „Veškeré naše aktivity se týkají sportu, a tak nám přišlo logické podpořit i tuto kampaň, která pomáhá lidem zvítězit nad tímto zlozvykem.“

 

O kampani HELP – Pro život bez tabáku

 

Kampaň „HELP – Pro život bez tabáku“ organizovaná Evropskou komisí má za cíl přesvědčovat občany v 27 členských státech EU, aby nezačínali s kouřením nebo aby přestali kouřit, a upozorňovat je na škodlivé dopady pasivního kouření prostřednictvím televizní a internetové kampaně a různých jiných aktivit.

Kampaň se zaměřuje na mladé lidi ve věku 15 až 34 let, se zvláštním důrazem na mládež žijící ve znevýhodněném sociálním prostředí.

Hlavním tématem kampaně jsou „nápady“: nápady, jak přestat s kouřením, jak nezačínat kouřit nebo jak se vyhnout pasivnímu kouření.

Navštivte stránky www.help-eu.com

 

Kampaň získala cenu za nejlepší zdravotní kampaň

Kampaň HELP získala ve Francii cenu v soutěži „Grand Prix Empreintes“ za nejlepší zdravotní kampaň roku 2009.

Soutěž „Grand Prix Empreintes“ organizují sdružení AACC (Association des agences-conseils en communication), UDA (Union des Annonceurs) a SNPM (Syndicat national de la presse médicale). Tato sdružení každoročně oceňují nejlepší kampaně v oblasti zdraví.

 

 

O Hervis  1/2Maraton  Praha

Hervis  1/2Maraton  Praha přilákal  v roce  2009  více  než  6  000  běžců  a  tisíce  diváků,  což z něho  činí  jednu  z nejoblíbenějších  běžeckých  událostí  v zemi.  Závod  také  nedávno  získal velmi  prestižní ocenění  IAAF  Road  Race  Gold  Label, které  se  uděluje závodům,  jež  splňují řadu  důležitých  kritérií  vztahujících  se  k  organizační  a  sportovní  úrovni  závodu,  k  úrovni bezpečnostních a zdravotnických standardů, mediálních služeb a k celkové atmosféře.

Pro více informací navštivte: www.pim.cz.

 

 

 

Poznámka

„Evropská komise a osoby jednající jejím jménem nenesou odpovědnost za použití těchto informací.“

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)