Prihlásenie

PRAM Consulting zahájil spolupráci s CEMEXEM

Praha, 2. listopadu 2010 – Společnost CEMEX, zabývající se produkcí stavebních materiálů, si zvolila pro svou podporu interní a externí komunikace v České republice agenturu PRAM Consulting. Ta bude CEMEXu pomáhat zajišťovat Press Office, krizovou komunikaci, interní komunikaci a konzultace v oblasti Public Relations a Public Affairs. Spolupráce byla zahájena 1. září 2010.


 


 „Společnost PRAM Consulting jsme si vybrali během výběrového řízení z několika agentur. Přesvědčila nás především na základě mnohaletých zkušeností. K finálnímu rozhodnutí přispěly také velmi dobré reference, od počátku profesionální přístup a také spojení s mezinárodní sítí Worldcom“ říká David Groh, Strategic Planning Director


 


„Velmi si vážíme svěřené důvěry společnosti CEMEX a věříme, že splníme to, co od nás její zástupci očekávají,“ říká Patrik Schober, Managing Partner PRAM Consulting a dodává: „Prvním cílem naší společnosti je zvýšit povědomí zaměstnanců a široké veřejnosti o společnosti jako takové, jejích aktivitách, technologiích a zajímavých stavebních projektech. Dále pak přijdou na řadu projekty v rámci Corporate Social Responsibility. Pro spolupráci s CEMEX jsme vybrali tým, který povede Mária Pošteková, Key Account Manager.“ 


 


Loga ke stažení naleznete zde


 


O společnosti CEMEX:


CEMEX je globální výrobce stavebních materiálů nabízející vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích světa. Společnost CEMEX se pyšní bohatou historií zaměřenou na zavádění pokrokových průmyslových řešení, svými programy na zvýšení efektivity a zajištění trvale udržitelné budoucnosti. V České republice je CEMEX jedním z předních poskytovatelů integrovaných stavebních řešení, provozuje více než 50 betonáren, 9 štěrkoven a jednu cementárnu. Další informace získáte na stránkách www.cemex.cz.


 


 


O společnosti PRAM Consulting


PRAM Consulting s.r.o. je agenturou s mnohaletými zkušenostmi v oblasti public relations, marketingu a podpory prodeje. Obchodním partnerům pomáhá nejen s prosazováním značky na trhu, s podporou prodeje jejich výrobků a s mediální podporou, ale také v oblasti grafických prací, nákupu médií a organizace společenských akcí. PRAM Consulting je členem Asociace Public Relations Agentur - APRA a v  roce 2009 se stala součástí celosvětového sdružení nezávislých PR agentur, Worldcom PR Group. PRAM pravidelně prochází certifikací Consultancy Management Standards. Společnost působí na českém a slovenském trhu, své služby však zajišťuje i v dalších evropských regionech prostřednictvím svých zahraničních partnerů.


Další informace: www.pram.cz


 

Nehlasované