Prihlásenie

Hudba a štýl v jednom telefóne

Hudba a štýl v jednom telefóne

Ukážte sa s novým W508 Walkman™! S ôsmimi Style-Up™ výmennými krytmi, funkciami SensMe™ a Shake control sa skvelo prispôsobí vašej nálade a štýlu. W508 Walkman™ bude dostupný na vybraných trhoch od druhého štvrťroka 2009 vo farbách Metal Grey a Poetic White.

 

Bratislava, 8. januára 2009 – Vychutnajte si vašu obľúbenú hudbu s novým telefónom W508 Walkman™, ktorý v sebe spája moderné technológie s jedinečným štýlom, ktorý zvýrazní vašu osobnosť.

 

“Inšpiráciou pre nový W508 Walkman™ sa stal starší model W380,” povedal Alexandre Cardon, Global Product Marketing Manager v Sony Ericsson. “Pre tých, ktorí radi ukazujú svoju individualitu prostredníctvom svojho telefónu, pripravil Sony Ericsson telefón W508 s výmennými krytmi. Prejavte sa odteraz naplno a ukážte svetu, kto ste.”

 

Funkcie Shake control a Gesture control vám umožnia stať sa DJ-om jednoduchým pohybom ruky – zvýšte hlasitosť alebo nastavte náhodné prehrávanie skladieb rýchlym pohybom telefónu. Zvoní vám budík? Utíšte ho alebo posuňte iba za použitia vašej ruky, bez potreby stlačenia nejakého tlačidla.

 

W508 obsahuje všetky dôležité Walkman™ funkcie, ako napríklad SensMe™ pre prispôsobenie hudby vašej nálade, alebo dotykové tlačidlá na vonkajšej strane telefónu pre jednoduchšie ovládanie skladieb. Fotoaparátom s rozlíšením 3,2 megapixla, HSDPA a 1GB M2 pamäťovou kartou určuje W508 smer pre ostatné telefóny.

 

Počujete skladbu, ale neviete si spomenúť na jej názov a interpreta? Použite TrackID™ s textovým vyhľadávaním a odpoveď máte na dosah. Vo W508 je dostupná služba PlayNow™, pomocou ktorej máte svet zábavy neustále vo svojom telefóne – témy, obrazové tapety, hudobné zvonenia a množstvo voľne šíriteľného materiálu. Samozrejme sú k dispozícii aj DRM-free hudobné skladby a rebríčky TrackID™ z celého sveta.

 

 

 

Nový W508 Walkman™

 

 

V balení jeden extra výmenný Style-Up™ kryt – prispôsobte si telefón podľa nálady

 

Walkman™ prehrávač

 

HSDPA – sťahujte neuveriteľnou rýchlosťou

 

Dotykové tlačidlá na vrchnej strane telefónu

 

TrackID™ s textovým vyhľadávaním – nájdite svoju obľúbenú skladbu

 

PlayNow™ - prispôsobte si svoj telefón zvoneniami a obrazovými tapetami

 

Funkcia Shake control– presúvajte medzi skladbami pohybom ruky

 

Funkcia Gesture control – prejdite rukou ponad W508 a utíšte zvonenie prichádzajúceho hovoru alebo budíka

 

W508 Walkman™ podporuje siete HSDPA 2100 a EDGE 850/900/1800/1900. W508a podporuje siete HSDPA 850/1900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900.

 

Ďalšie informácie pre médiá:

 

Rastislav Štefánik

 

PRime time

 

Telefón: +421 267 267 340, e-mail: stefanik@primetime.sk

 

Obrázky sú k dispozícii na stiahnutie na:

 

http://www.sonyericsson.com/cws/corporate/press/pressreleases/medialibrary

 

Sony Ericsson patrí k popredným globálnym hráčom v odvetví s objemom predaja vyše 100 miliónov mobilných telefónov v roku 2007. Diverzita je jedným z hlavných hodnôt spoločnosti s pôsobnosťou vo viac ako 80 krajinách vrátane výrobných závodov v Číne a vývojových centier v Európe, Indii, Japonsku a Severnej Amerike. Spoločnosť Sony Ericsson Mobile Communications bola založená ako podnik s 50:50 spoločnou majetkovou účasťou spoločností Sony a Ericsson v októbri 2001 a jej svetové ústredie sídli v Londýne. Pre viac informácií o spoločnosti Sony Ericsson navštívte, prosím, www.sonyericsson.com.

 

Informácie právneho charakteru

 

1) Údaje a dáta sa môžu líšiť v závislosti od miestnych variantov.

 

2) Čas hovoru a pohotovostného režimu závisí od nastavení siete, typu SIM karty, pripojeného príslušenstva a otvorených aplikácií, napr. hier. Obsah balenia a farebné prevedenie sa môže líšiť v závislosti od trhu. Kompletná ponuka príslušenstva nemusí byť k dispozícii v každej krajine.

 

    

 

© Sony Ericsson Mobile Communications AB, 2008.

 

Logo Liquid identity, SensMe, TrackID, PlayNow a BestPic™ sú registrované ochranné známky Sony Ericsson Mobile Communications AB. Sony, Walkman a logo telefónu Walkman sú registrované ochranné známky Sony Corporation.  

 

Ericsson je obchodná značka mobilného telefónu a registrovaná ochranná známka Telefonaktiebolaget LM Ericsson.

 

TrackID je aplikáciou Gracenote Mobile MusicID. Gracenote a Gracenote Mobile MusicID sú registrované ochranné známky Gracenote, Inc.

 

Bluetooth je obchodná značka a registrovaná ochranná známka Bluetooth SIG Inc.

 

Google je obchodná značka a registrovaná ochranná známka Google Inc.

 

Java a všetky značky a logá vytvorené pomocou Java-aplikácií sú obchodné značky a registrované ochranné známky Sun Microsystems, Inc.

 

Ostatné produkty a názvy spoločností spomenuté v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami a registrovanými ochrannými známkami ich jednotlivých vlastníkov.

 

Všetky tu výslovne nezaručené práva sú vyhradené. Akékoľvek zmeny sú možné aj bez predchádzajúceho upozornenia.

 

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)
Hudba a štýl v jednom telefóne
 
Hudba a štýl v jednom telefóne