Prihlásenie

Jednoducho krásne fotografie s novým C903 Cyber-shot™

Jednoducho krásne fotografie s novým C903 Cyber-shot™

Tenký a štýlový telefón? Presne taký je nový C903 Cyber-shot™, s ktorým je fotografovanie hračkou. Telefón bude dostupný na vybraných trhoch od druhého štvrťroka 2009 vo farbách Lacquer Black, Techno White a Glamour Red. 

Bratislava, 10. februára 2009 – Nový Sony Ericsson C903 Cyber-shot™ prichádza, aby zachytil každý jeden okamžik vášho života. Otvorte ho a foťte! Prácu vám uľahčia špeciálne tlačidlá určené na ovládanie fotoaparátu a vaše obrázky budú vždy skvelé aj vďaka rozlíšeniu 5 megapixlov. 

Neuspokojíte sa s bežným fotoaparátom v telefóne? C903 Cyber-shot™ ponúka množstvo doplnkových funkcii – Face Detection na automatické rozpoznanie a zaostrenie až na 3 tváre a funkciu Smile Shutter™, ktorá automaticky rozpozná úsmev a okamžite ho zachytí na fotografii. Alebo pomocou BestPic™ jednoducho urobte až 9 záberov jediným stlačením spúšte a následne si vyberte len ten najlepší.

“C903 Cyber-shot™ prináša kus kreativity a štýlu do segmentu strednej triedy,” povedal Daniel Sandblom, Global Product Marketing Manager spoločnosti Sony Ericsson. “C903 Cyber-shot™ je ďalším telefónom v našom úspešnom rade fotomobilov a kvalitou obrázkov ohromí nejedného používateľa.” 

Podeľte sa o svoje obrázky na čistom, 2,4 palcovom displeji s automatickým otočením, publikujte ich na svojom blogu alebo ich ukážte priateľom na TV pomocou TV-Out. 

Skutočného spoločníka v C903 Cyber-shot™ objavíte aj vďaka zabudovanému aGPS, s ktorým sa už nikdy nestratíte. Navyše už nikdy nezabudnete, kde ste urobili svoje fotografie – informácia o polohe sa automaticky priradí ku každému obrázku. 

C903 Cyber-shot™

Stvorený pre nezabudnuteľné fotografie

·         Fotografujte s automatickým zaostrovaním a rozlíšením 5MP

·         Funkcia detekcie tváre a Smile Shutter™ pre zachytenie každého úsmevu

·         Prezerajte si fotografie na TV prostredníctvom TV-Out

·         Priradenie informácie o polohe k obrázkom alebo aGPS navigácia

 

C903 Cyber-shot™ podporuje siete GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 a UMTS/HSPA 900/2100.

Ďalšie informácie pre médiá:  Rastislav Štefánik PRime time Telefón: +421 267 267 340, e-mail: stefanik@primetime.sk  

Obrázky sú k dispozícii na stiahnutie na:

http://www.sonyericsson.com/cws/corporate/press/pressreleases/medialibrary    Sony Ericsson patrí k popredným globálnym hráčom v odvetví s objemom predaja vyše 100 miliónov mobilných telefónov v roku 2007. Diverzita je jedným z hlavných hodnôt spoločnosti s pôsobnosťou vo viac ako 80 krajinách vrátane výrobných závodov v Číne a vývojových centier v Európe, Indii, Japonsku a Severnej Amerike. Spoločnosť Sony Ericsson Mobile Communications bola založená ako podnik s 50:50 spoločnou majetkovou účasťou spoločností Sony a Ericsson v októbri 2001 a jej svetové ústredie sídli v Londýne. Pre viac informácií o spoločnosti Sony Ericsson navštívte, prosím, www.sonyericsson.com.

  

Informácie právneho charakteru

 1) Údaje a dáta sa môžu líšiť v závislosti od miestnych variantov.

2) Čas hovoru a pohotovostného režimu závisí od nastavení siete, typu SIM karty, pripojeného príslušenstva a otvorených aplikácií, napr. hier. Obsah balenia a farebné prevedenie sa môže líšiť v závislosti od trhu. Kompletná ponuka príslušenstva nemusí byť k dispozícii v každej krajine.                     

© Sony Ericsson Mobile Communications AB, 2008.

 Logo Liquid identity, SensMe, TrackID, PlayNow a BestPic™ sú registrované ochranné známky Sony Ericsson Mobile Communications AB. Sony, Walkman a logo telefónu Walkman sú registrované ochranné známky Sony Corporation. 

Ericsson je obchodná značka mobilného telefónu a registrovaná ochranná známka Telefonaktiebolaget LM Ericsson.

TrackID je aplikáciou Gracenote Mobile MusicID. Gracenote a Gracenote Mobile MusicID sú registrované ochranné známky Gracenote, Inc.

Bluetooth je obchodná značka a registrovaná ochranná známka Bluetooth SIG Inc.

Google je obchodná značka a registrovaná ochranná známka Google Inc.

Java a všetky značky a logá vytvorené pomocou Java-aplikácií sú obchodné značky a registrované ochranné známky Sun Microsystems, Inc.

Ostatné produkty a názvy spoločností spomenuté v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami a registrovanými ochrannými známkami ich jednotlivých vlastníkov.

 

Všetky tu výslovne nezaručené práva sú vyhradené. Akékoľvek zmeny sú možné aj bez predchádzajúceho upozornenia.The Sony Ericsson C903 Cyber-shot™ v skratke  

Fotoaparát   Rozlíšenie 5.0 megapixla 16x digitálny zoom Photo fix Obrázkové blogovanie Video blogovanie Automatické zaostrovanie Smile Shutter™ Funkcia detekcie tváre BestPic™ Fotografický blesk Nahrávanie videa Obrazový a video stabilizátor Snapfish™
Hudba     Prehrávač médií

Zobrazenie grafiky albumov

PlayNow™ TrackID™ Mega Bass™

Bluetooth™ stereo (A2DP)

Hudobné zvonenia (MP3/AAC)

Web

Prehliadač Access NetFront™

Webové kanály

Fotografické kanály

Picasa™ Flickr™

Komunikácia Hlasitý odposluch

Polyfonické zvonenia

Vibračné zvonenie Video hovory

Správy Email

Obrazové správy (MMS)

Prediktívne zadávanie textu

Zvukový záznamník Textové správy (SMS) Exchange ActiveSync Zobrazenie vo forme konverzácie (TBC) Okamžité správy

Dizajn Obrazové tapety Animované tapety

Automatické otočenie

Zábava 3D hry Ovládanie pohybom Java FM rádio s RDS Streaming videa Prehliadanie videa Media YouTube™ Walk Mate Tracker TV-out
Konektivita Bluetooth™ Modem Podpora USB mass storage Podpora USB Synchronizácia Tlač obrázkov prostredníctvom PictBridge
Organizátor Budík Kalkulačka Kalendár Režim pre lietadlo Poznámky Adresár Stopky Úlohy Časovač
Služby polohy

Priradenie polohy Geo tagging

Google Maps™ aGPS

Wayfinder Navigator™ (trojmesačná trial verzia)

Príslušenstvo V balení:

§    C903

§    Batéria

§    Nabíjačka

§    Stereo náhlavná súprava pre telefonovanie s voľnými rukami

§    Používateľská príručka (e-manuál v telefóne)

Fakty a údaje 1)2)

Rozmery: 97 x 49 x 16 mm

Hmotnosť: 96 gramov

  Farby: Laquer Black Techno White Glamour Red  

Displej: 262,144 fariebTFT, Odolný voči poškrabaniu

Rozlíšenie: 240 x 320 pixlov

Uhlopriečka: 2.4 palca

 

Pamäť telefónu: do 105MB

Podpora pamäťových kariet: Memory Stick Micro™ (M2™)

 

Doba hovoru GSM/GPRS: do 10 hodín

Pohotovostná doba GSM/GPRS: do 400 hodín

Dostupnosť a verzie Siete C903: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS/HSPA 900/2100   C903a: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS/HSPA 850/1900/2100   Dostupný na vybraných trhoch od druhého štvrťroka 2009.

 

 

  

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)