Prihlásenie

Nový C510 Cyber-shot™ rozpozná a zachytí každý úsmev

Nový C510 Cyber-shot™ rozpozná a zachytí každý úsmev

Sony Ericsson prináša prvý telefón s funkciou Smile Shutter™, ktorá automaticky rozpozná úsmev a v momente vytvorí fotografiu. Táto technológia bude prostredníctvom aktualizácie softvéru rovnako dostupná v telefóne C905 Cyber-shot™, ktorý bol predstavený už v novembri 2008. Model C510 Cyber-shot™ bude dostupný na vybraných trhoch od prvého štvrťroka 2009 vo farbách Future Black a Radiation Silver.

Bratislava, 8. januára 2009 – Sony Ericsson dnes predstavil nový C510 Cyber-shot™ a aktualizáciu softvéru pre telefón C905 Cyber-shot™, ktorý sa momentálne nachádza na vrcholoch rebríčkov po celom svete.

Celosvetovo 32 miliónov predaných telefónov radu Cyber-shot™ dokazuje vedúce postavenie značky Sony Ericsson vo svete fotomobilov.

Telefón C510 Cyber-shot™ bude prístupný širokému okruhu používateľov a umožní tak vychutnať si mobilné fotografovanie naozaj každému.

C510 Cyber-shot™

Odteraz si ešte viac používateľov bude môcť vychutnať kvalitu, ktorú ponúkajú telefóny Cyber-shot™. Sony Ericsson napreduje ako v dizajne, tak aj v inováciách a v spolupráci s najlepšími partnermi v oblasti, aby si používatelia po celom svete mohli dopriať pôžitok, ktorý im prináša fotoaparát v mobilnom telefóne.

C510 Cyber-shot™ je vybavený najkvalitnejšou technológiou na fotografovanie a je doplnený skvelým dizajnom, ktorý je u telefónov Sony Ericsson samozrejmosťou.

Jednoducho krásny – nový C510 Cyber-shot™
3.2 megapixlový Cyber-shot™ fotoaparát
Smile Shutter™ - technológia, ktorá rozpozná úsmev na tvári a ihneď ho zachytí!
Funkcia detekcie tváre – rozpozná až 3 tváre a zaostrí na ne
Automatické otočenie displeja
Snapfish od HP – predinštalovaná aplikácia, ktorá umožní používateľom vysokokvalitnú tlač fotografií
YouTube™ - publikujte svoje videa a obrázky z telefónu priamo na web
Photo Fix – automatické vyváženie svetla, jasu a kontrastu
SMS konverzácia – radenie SMS postupne do konverzácie
Posuvný kryt šošovky a podsvietené tlačidlá pre funkcie fotoaparátu
Automatické zaostrovanie – len tie najostrejšie fotografie

“Od začiatku, ako sme vstúpili do segmentu fotomobilov, sme boli na tomto poli vedúcim hráčom,” povedal Sven Totté, Head of Imaging Marketing v Sony Ericsson. “Sme radi, že dnes môžeme predstaviť C510 Cyber-shot™ - telefón pre všetkých, ktorý ponúka funkcie bežne dostupné len u telefónov vyššej kategórie. Smile-Shutter™, YouTube a Snapfish od HP robia C510 Cyber-shot™ skutočným spoločníkom pre každú príležitosť. Týmto telefónom by sme radi oslovili nové trhy, aby sme výhody Cyber-shot™ ponúkli čo najširšiemu okruhu používateľov.”

Aktualizácia softvéru pre C905 Cyber-shot™
Skvelý C905 Cyber-shot™ sa teraz stane ešte lepším vďaka novému softvéru, ktorý bol dnes predstavený spolu s C510 Cyber-shot™. Tento telefón s 8,1 megapixlovým fotoaparátom sa za krátku dobu od uvedenia stal obľúbeným po celom svete.

Táto aktualizácia bola navrhnutá tak, aby užívateľom ponúkla ešte väčšie možnosti využitia ich C905 Cyber-shot™. Užívatelia, ktorí už vlastnia telefón C905 Cyber-shot™, si budú môcť od polovice februára 2009 aktualizáciu jednoducho stiahnuť zo stránky www.sonyericsson.com.

Zachyťte každý okamžik s novou aktualizáciou pre C905
Cyber-shot™, ktorá obsahuje:
Smile Shutter™
YouTube™
WayFinder 8
Snapfish od HP – tlač fotografií priamo z telefónu – bez zbytočných pamäťových kariet a káblov
SMS/MMS konverzácie – vyberte si medzi klasickým zobrazením správ, alebo zoradením do konverzácie

Dnes bola rovnako predstavená aj nová farebná verzia telefónu C905 Cyber-shot™, ružová Tender Rose, ktorá bude dostupná na vybraných trhoch od prvého štvrťroka 2009. Zároveň sa na trh dostáva trojnožka pre fotomobily IM502.

C510 Cyber-shot™ podporuje siete GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 a UMTS/HSPA 850/1900/2100.

Ďalšie informácie pre médiá:

Rastislav Štefánik
PRime time
Telefón: +421 267 267 340

Obrázky sú k dispozícii na stiahnutie na:
http://www.sonyericsson.com/cws/corporate/press/pressreleases/medialibrary

Sony Ericsson patrí k popredným globálnym hráčom v odvetví s objemom predaja vyše 100 miliónov mobilných telefónov v roku 2007. Diverzita je jedným z hlavných hodnôt spoločnosti s pôsobnosťou vo viac ako 80 krajinách vrátane výrobných závodov v Číne a vývojových centier v Európe, Indii, Japonsku a Severnej Amerike. Spoločnosť Sony Ericsson Mobile Communications bola založená ako podnik s 50:50 spoločnou majetkovou účasťou spoločností Sony a Ericsson v októbri 2001 a jej svetové ústredie sídli v Londýne. Pre viac informácií o spoločnosti Sony Ericsson navštívte, prosím, www.sonyericsson.com.

Informácie právneho charakteru

1) Údaje a dáta sa môžu líšiť v závislosti od miestnych variantov.
2) Čas hovoru a pohotovostného režimu závisí od nastavení siete, typu SIM karty, pripojeného príslušenstva a otvorených aplikácií, napr. hier. Obsah balenia a farebné prevedenie sa môže líšiť v závislosti od trhu. Kompletná ponuka príslušenstva nemusí byť k dispozícii v každej krajine.
   
© Sony Ericsson Mobile Communications AB, 2008.

Logo Liquid identity, SensMe, TrackID, PlayNow a BestPic™ sú registrované ochranné známky Sony Ericsson Mobile Communications AB. Sony, Walkman a logo telefónu Walkman sú registrované ochranné známky Sony Corporation. 
Ericsson je obchodná značka mobilného telefónu a registrovaná ochranná známka Telefonaktiebolaget LM Ericsson.
TrackID je aplikáciou Gracenote Mobile MusicID. Gracenote a Gracenote Mobile MusicID sú registrované ochranné známky Gracenote, Inc.
Bluetooth je obchodná značka a registrovaná ochranná známka Bluetooth SIG Inc.
Google je obchodná značka a registrovaná ochranná známka Google Inc.
Java a všetky značky a logá vytvorené pomocou Java-aplikácií sú obchodné značky a registrované ochranné známky Sun Microsystems, Inc.
Ostatné produkty a názvy spoločností spomenuté v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami a registrovanými ochrannými známkami ich jednotlivých vlastníkov.

Všetky tu výslovne nezaručené práva sú vyhradené. Akékoľvek zmeny sú možné aj bez predchádzajúceho upozornenia.
 

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)
Nový C510 Cyber-shot™ rozpozná a zachytí každý úsmev