Prihlásenie

Softvér SAS pre manažment marketingových kampaní dlhodobo medzi elitou

Softvér SAS pre manažment marketingových kampaní dlhodobo medzi elitou
SAS Customer Intelligence patrí podľa Gartneru medzi najlepšie riešenia pre riadenie viackanálových kampaní už viac ako dekádu.

Po 11-krát za sebou zaradila poradenská agentúra Gartner spoločnosť SAS medzi vedúce firmy v takzvanom magickom kvadrante softvérových systémov pre multikanálový manažment kampaní. Ide o riešenia, ktoré umožňujú riadiť kampane cez viaceré marketingové kanály, a to od segmentácie, cez kreatívu, až po realizáciu. Obsahujú napríklad analytické a prediktívne funkcie, umožňujú spravovať obsah a vytvárať pre zákazníkov na mieru šité ponuky v reálnom čase.

 

Správa Gartneru konštatuje, že celková spokojnosť zákazníkov s riešením SAS je vysoká, pričom klienti si pochvaľujú najmä možnosti optimalizácie emailov a kampaní, marketingovú komunikáciu založenú na špecifických udalostiach a prediktívne schopnosti softvéru. Vyzdvihované sú tiež konzultačné kapacity SAS-u, koncentrácia na biznis potreby klientov, ako aj jednoduchosť použitia a rozsah funkcií softvéru.

 

Zákaznícka skúsenosť dnes nie je len populárna fráza. Práve v nej sa často ukrýva rozdiel medzi dobrou a skvelou značkou. Keď dnes zákazníci komunikujú s firmou, chcú mať jednoliatu skúsenosť bez ohľadu na to, či sú na webe, v predajni, alebo využívajú mobilnú aplikáciu. Kto chce poskytnúť zákazníkom takúto celistvú skúsenosť, potrebuje optimalizovať a personalizovať komunikáciu naprieč viacerými kanálmi v reálnom čase. A to bez prediktívnej analytiky nejde,“ konštatuje Lucie Staňková, Biznis konzultantka pre Customer Intelligence a vedúca Pre-Sales oddelenia pre SAS ČR a SR.

 

Bez analýzy dát v reálnom čase môže dostať marketing či obchod informácie o tom, že spotrebiteľ práve zvažuje kúpu produktu či služby, príliš neskoro, a tak potenciálneho zákazníka stratiť. Preto balík SAS Customer Intelligence obsahuje nástroj SAS Real-Time Decision Manager, ktorý umožňuje prinášať relevantné ponuky v reálnom čase, vo chvíli, ktorá je pre rozhodnutie zákazníka najdôležitejšia a navyše kanálom, ktorý preferuje.

 

Nehlasované