Prihlásenie

Doprajte svojmu telu upokojujúcu a relaxačnú aromaterapiu

Doprajte svojmu telu upokojujúcu a relaxačnú aromaterapiu

AVON Cosmetics predstavuje novú líniu značky Planet Spa s výťažkom z harmančeka a levandule. Doprajte si tento upokojujúci a relaxačný rituál, vďaka ktorému naberiete energiu a dokonale sa uvoľníte.

Aromaterapia je jedným z najúčinnejších spôsobov ako si zlepšiť náladu a upokojiť svoje zmysly. Pomôže vám uvoľniť sa a zabudnúť na hektický životný štýl. AVON predstavuje novú líniu značky Planet Spa s obsahom harmančeka a levandule, ktorá má upokojujúce a relaxačné účinky. Konečne si aj doma môžete dopriať aromaterapiu ako v kúpeľoch. Produkty línie sú v ponuke ako set v hodnote 27,00€ alebo samostatne.

 

Upokojujúca vonná soľ do kúpeľa s harmančekom a levanduľou

Soľ nasypte do horúceho kúpeľa a nechajte rozpustiť, aby ste pocítili upokojujúcu a relaxačnú silu a dodali svojej pokožke jemný a svieži pocit.

 

 

Vonný sprej na vankúš s harmančekom a levanduľou

Upokojujúca a oddychová vôňa, ktorá vám pomôže dosiahnuť stav úplného pokoja. Nasprejujte na pokožku, vankúš alebo do vzduchu. Nezanecháva škvrny.

 

Balzam pre pokojný spánok s harmančekom a levanduľou

Zloženie s upokojujúcou vôňou, ktorá vás upokojí. Naneste na spánky a ostatné pulzujúce miesta ako napríklad na zápästie a krk.

 

Nehlasované
Doprajte svojmu telu upokojujúcu a relaxačnú aromaterapiu