Prihlásenie

Nové tlačiarne pre firmy od HP

Nové tlačiarne pre firmy od HP

Od začiatku novembra zaháji spoločnosť HP predaj nových tlačiarní pre všetky typy užívateľov, od domácností až po najväčšie korporácie. 

 

HP LaserJet  Enterprise 800 M806 a HP LaserJet Enterprise MFP M830

Po takmer desiatich rokoch prichádza HP s obmenou monochromatických modelov laserových tlačiarní pre veľkoobjemovú tlač vo veľkých firmách a štátnej správe.

Oba modely  využívajú najnovšie HP technológie, poskytujú možnosť ovládania prostredníctvom dotykového displeja s uhlopriečkou 10,9 cm, umožňujú využívať výhody mobilnej tlače pomocou technológie HP ePrint. Tlačia rýchlosťou až 56 strán formátu A4 za minútu a 23 strán za minútu vo formáte A3, s rozlíšením 1200x1200 dpi.

Na trhu v Slovenskej republike  sa objavia od začiatku novembra, v cenách 3 844,80 € (tlačiareň) a 15,960 € (multifunkčné zariadenie).

HP OfficeJet Pro X Series

HP OfficeJet Pro X je najrýchlejšia stolová tlačiareň na svete, zapísaná v Guinessovej knihe rekordov. Oproti porovnateľným laserovým tlačiarňam ponúka dvojnásobne rýchlejšiu tlač a polovičné náklady na vytlačenú stranu. Využíva k tomu novú platformu HP PageWide, vďaka ktorej môže tlačiť rýchlosťou až 70 strán za minútu, čiže jednu stranu za menej ako sekundu. HP PageWide pracuje so štyrmi farbami pigmentovaného atramentu Original HP,  pohybuje sa iba papier a tlačová hlava, ktorá pokrýva celú jeho šírku, zostáva v pokoji. Na Slovensku sa začne predávať v novembri vo verziách HP OfficeJet ProX451dw a HP OfficeJetProX 551dw a tiež ako multifunkčné zariadenia HP OfficeJet Pro X 476 dw a HP Office Jet Pro X 576 dw za ceny v rozpätí 399 € - 848,80 € podľa úrovne jednotlivých modelov.

Nehlasované