Prihlásenie

Dizajn Office roka smeruje aj do Košíc a Žiliny

 Dizajn Office roka smeruje aj do Košíc a Žiliny

Po Bratislave sa do nových, moderných priestorov presťahovali aj zamestnanci EY v ďalších jej dvoch slovenských pobočkách, v Košiciach a v Žiline. Firma tak pokračuje v trende modernizácie pracovného prostredia.

 

 V Košiciach sa firma presťahovala do nových priestorov na desiate poschodie prestížneho Business Centre s výhľadom na panorámu historického centra. V Žiline sa kancelárie nachádzajú priamo pri pešej zóne centra mesta a sú zázemím pre tím špecialistov  v oblasti podnikového poradenstva a informačných technológií.

 

Nové priestory ponúknu zamestnancom priestor na lepšiu spoluprácu. Svoje nápady, ako vylepšiť alebo spestriť pracovné prostredie, mohli dávať aj samotní zamestnanci. Vznikla tak úžasná príležitosť na hľadanie inšpirácie aj pre profesionálov v oblasti dizajnu a výsledkom sú reprezentatívne priestory, v ktorých sa aj samotní zamestnanci cítia ako doma.

 

V moderných priestoroch im napomáhajú aj moderné informačné technológie. „Som hrdý na to, že nové priestory EY sme po Bratislave, vynovili aj v Košiciach a v Žiline.  Našim cieľom bolo vytvoriť atraktívne pracovné prostredie, do ktorého sme priniesli náš vlastný charakter, nápaditosť a originalitu. Nové priestory EY v Košiciach a v Žiline sú technologicky moderné a flexibilné, prispôsobené pre tímovú prácu, čo povedie k ďalšiemu zefektívneniu našej práce,“ uviedol Matej Bošňák, vedúci partner v spoločnosti EY.

 

Zavedením zdieľaných pracovných miest získali priestory očakávanú dynamiku, ktorá sa pozitívne prejavuje aj na kultúre spoločnosti. Odpútaním zamestnanca od svojho pracovného miesta vznikli nové podnikateľské príležitosti, ale aj priateľstvá. V priestoroch EY si každý zamestnanec nájde miesto, ktoré v danom momente potrebuje. Celý koncept, prirodzene, umocňujú najmodernejšie IT technológie, ktoré sú pre mladé generácie také samozrejmé.

 

Spoločnosť EY je tak príkladom, že sťahovanie nie je len premiestnenie vecí a zamestnancov z miesta A do miesta B, ale zároveň aj obrovská príležitosť na posun kultúrny i technický.

Spoločnosť EY bola jednou z prvých poradenských spoločností, ktorá otvorila svoje kancelárie v strednej a východnej Európe. Na Slovensku pôsobí od roku 1991 v kanceláriách v Bratislave, Košiciach a Žiline. Slovenský tím dnes tvorí viac ako 300 profesionálov zameraných na audit, podnikové poradenstvo a služby riadenia rizík, transakčné poradenstvo, či dane.

 

Nehlasované
 Dizajn Office roka smeruje aj do Košíc a Žiliny
 
 Dizajn Office roka smeruje aj do Košíc a Žiliny
 
 Dizajn Office roka smeruje aj do Košíc a Žiliny