Prihlásenie

Objavte prémiový regeneračný dermoolej na tvár a telo od AVONu!

Objavte prémiový regeneračný dermoolej na tvár a telo od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinku v podobe obnovovacieho oleja na tvár a telo s OF25, vitamínom C a mandľovým olejom, ktorý obsahuje kombináciu unikátnych olejov, ktoré zlepšujú vzhľadu jaziev, strií a farebných nedokonalostí.

 

Obnovovací olej na tvár a telo s OF25, vitamínom C a mandľovým olejom

 

Regeneračný olej vďaka unikátnemu zloženiu pomáha zlepšiť vzhľad nových a existujúcich jaziev, strií a farebných nerovností. Spevňuje pokožku, ktorá stratila pevnosť a okamžite ju hydratuje. Navyše vďaka 5 % vitamínu C s antioxidačnými účinkami zjednocuje tón pokožky.

 

Hodvábne jemné zloženie kombinuje 4 vzácne oleje:

  • mandľový,
  • sezamový,
  • kukuričný, 
  • olej zo pšeničných klíčkov.

 

Obnovujúci dermoolej obsahuje aj vitamín E a mandľový olej. Je vhodný aj pre citlivú pleť. Účinnosť potvrdená klinickou štúdiou po 28 dňoch.*

 

 

*založené na výsledkoch klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 20 žien a spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 100 žien.

**bližšie informácie o 100 % záruke AVONu nájdete v katalógu na str. 196 a na www.avon.sk

 

O spoločnosti AVON


AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

 

Nehlasované
Objavte prémiový regeneračný dermoolej na tvár a telo od AVONu!
 
Objavte prémiový regeneračný dermoolej na tvár a telo od AVONu!