Prihlásenie

Špirála Big & Extreme - Dosiahnite vzhľad predĺžených rias

Špirála Big & Extreme - Dosiahnite vzhľad predĺžených rias

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje v exkluzívnej spolupráci s Darou unikátnu špirálu Big and Extreme značky mark., ktorá vaše riasy nielen extrémne zahustí, ale zároveň aj predĺži.

 

Ohúrte tak okolie dokonalo zvodným pohľadom a riasami dlhými ako zo salónu, presne ako ambasádorka značky Beauty by Dara!

 

Zhusťujúca predlžujúca špirála Big and Extreme

 

AVON prináša premiéru tejto sezóny z oblasti dekoratívnej kozmetiky a predstavuje extrémne zhusťujúcu predlžujúcu špirálu Big and Extreme. Obsahuje špeciálne zloženie Elasto-Volumeric, ktoré je 2-krát pružnejšie ako tradičné predlžujúce zloženia, čím zhusťuje a predlžuje riasy za hranice možného. Navyše predlžujúca kefka Lash Extender s krátkymi a dlhými štetinkami zachytí a obalí aj tie najkratšie riasy. Až 63 % žien by vymenilo svoju špirálu za Big and Extreme!* Novinka je v ponuke v troch odtieňoch. 

 

*založené na výsledkoch slepého spotrebiteľského testu, ktorého sa v júli 2017 zúčastnilo 128 žien.

 

O spoločnosti AVON


AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

 

Nehlasované
Špirála Big & Extreme - Dosiahnite vzhľad predĺžených rias
 
Špirála Big & Extreme - Dosiahnite vzhľad predĺžených rias