Prihlásenie

Stavte na prvotriednu jemnú hydratačnú starostlivosť

Stavte na prvotriednu jemnú hydratačnú starostlivosť

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje letnú starostlivosť Avon Care Refreshing plnú hydratácie a upokojujúcich účinkov obohatenú o prírodné výťažky a vitamíny aloe vera a uhorky.

 

Vďaka týmto obsahovým zložkám bude vaša pleť intenzívne hydratovaná a vyživená každý deň.

 

 

Upokojujúca starostlivosť Avon Care s aloe vera a uhorkou od spoločnosti AVON poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, zjemňuje pokožku a dodáva jej upokojujúci pocit. Perfektná kombinácia ingrediencií dodá vašej pokožke účinné vitamíny a výživu, ktoré pleť v letnom období najviac potrebuje. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva.

 

 

Ľahký osviežujúci krém na tvár, ruky a telo s aloe vera a uhorkou

 

  

Osviežujúce telové mlieko s aloe vera a uhorkou

 

 

 O spoločnosti AVON


AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

 

Nehlasované
Stavte na prvotriednu jemnú hydratačnú starostlivosť
 
Stavte na prvotriednu jemnú hydratačnú starostlivosť