Prihlásenie

ADATA predvedie na veľtrhu Computex 2017 technologickú symfóniu

ADATA predvedie na veľtrhu Computex 2017 technologickú symfóniu

ADATA predvedie na veľtrhu Computex 2017 technologickú symfóniu

 

Najzaujímavejší je robotický domáci spoločník, rozšírenie hernej značky XPG, a super rýchle SSD disky

 

ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM a NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, dnes potvrdila svoju účasť na veľtrhu Computex Taipei 2017.Tohoročnou témou je pre ADATA kombinácia technológií, inovácií a designu do jednej vyladenej symfónie, ktorá zlepšuje ľudské životy. ADATA agresívne expanduje svoju hernú značku XPG do príslušenstva a audio techniky. Ďalšími zaujímavými produktami budú vysokorýchlostné PCI Express SSD disky s NVMe a odolné externé úložisko. ADATA bude ďalej vystavovať najnovšie a najrýchlejšie SD karty, širokú škálu odolných power bánk s LED a tiež mobilné príslušenstvo. ADATA po prvýkrát uvedie produkt Robot, nového spoločníka v inteligentnej domácnosti.

 

Nová generácia PCI Express 3x4 NVMe SSD diskov

SSD disky už dávno prekročili obmedzenie 6Gbps zbernice SATA, najmä pri rozhraní M.2 PCIe3x4 sa v nasledujúcich dvoch rokoch očakáva veľký rozvoj. Na veľtrhu Computex bude ADATA vystavovať celý rad NCMe PCIe a enterprise SSD riešení, vrátane reálnych ukážok najnovších diskov s M.2 PCIe, ktoré obsahujú Silicon Motion a Marvell radiče a špičkové 3D NAND. SSD disky ADATA s M.2 PCIe3x4 dosahujú rýchlosť až 2 800 MB/s pre čítanie, 1 500 MB/s pre zápis a kapacitu až 4 TB.

 

XPG už nie je výhradne herná značka

Na tohoročnom veľtrhu Computex ADATA zaháji masívnu expanziu svojej značky XPG. V oblasti audio techniky má XPG nové herné slúchadlá s 3D zvukom navrhnuté špeciálne pre mobilné hranie. Pre hranie doma predstavuje XPG slúchadlá za ucho (over-ear) s diaľkovým ovládaním a širokou kompatibilitou s počítačom a hernými konzolami. V rámci expanzie dopĺňa XPG navyše ešte herné klávesnice, myšky, mouse pady a vysoko výkonné XPG úložisko a pamäte. Na oslavu úspešnej expanzie spolupracuje XPG s profesionálnym e-športovým tímom ahq (www.ahq.com.tw), ktorý bude k dispozícii v rámci živého herného turnaja na hardwari XPG.

 

ADATA vstupuje do oblasti umelej inteligencie s Robotom


Verná svojim snahám o inováciu vstúpila spoločnosť ADATA tiež do oblasti inteligentných robotických spoločníkov. ADATA Robot predstavuje priateľského domáceho robota využívajúceho cloud computingu. Svoje uplatnenie nájde pri zabezpečovaní domovov, vyznačuje sa inteligentnou hlasovou interakciou, môže byť na diaľku ovládaný z mobilnej aplikácie. ADATA pripravuje ďalších robotických spoločníkov a tiež vstup do oblasti IoT (Internet of Things), najmä inteligentných domácností.

             

Nové SD karty štandardu A2 zvládnu V90 videá

Ako jeden z troch najväčších výrobcov SD kariet na svete dokázala spoločnosť ADATA rýchlo zaviesť do svojich SD kariet štandard A2, ktorý SD Association vydala vo februári 2017. Štandard A2 je optimalizovaný skôr pre vysoký výkon než veľké kapacity. ADATA ukáže na veľtrhu Computex niekoľko zaujímavých A2 noviniek. Okrem nich navyše ukáže niekoľko kariet ADATA Premier ONE SD a micro SD, ktoré dosahujú prenosové rýchlosti až 290 MB/s a rýchlosti pre streaming videa s bitrate 90 MB/s (tzv. rýchlosť pre V90 video), čo plne postačuje na streamovanie 4K/8K videí. Tieto extra rýchle SD karty sú ideálne pre video profesionálov, na použitie v dronoch a akčných kamerách.

 

 

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)
ADATA predvedie na veľtrhu Computex 2017 technologickú symfóniu