Prihlásenie

Najkrajšie hračkárstvo WOOW TOYS v River Parku otvorilo svoje brány

Bratislava, 15. december 2010 – Okrem rezidencií a moderných kancelárií v River Parku nájdete aj rozprávkový svet WOOW TOYS. Vďaka novému hračkárstvu WOOW TOYS sa môžete na chvíľu vrátiť do detských čias. Nech sa páči, vstúpte!


 


Hračkárstvo WOOW TOYS v River Parku sa rozprestiera na dvoch podlažiach – a je to dokonalá kombinácia obchodu s hračkami, detského kútiku a mliečneho baru. Pri jeho návšteve sa budete cítiť ako v rozprávke, keďže vstupná hala hračkárstva predstavuje doslova  „začarovaný les“.  Drevené obklady so zväčšenými drevenými hračkami doplnené sviežimi jasnými farbami navodia dokonalú atmosféru detských čias, odkiaľ sa vám nebude chcieť vrátiť späť do reality.


 


Na čo všetko poviete „wow“ v  novom hračkárstve WOOW TOYS?


 


Mliečny bar, ktorý nesmiete minúť


Stačí pár krokov od vstupných dverí a ste na mieste, kde sa môžete občerstviť výživnými nápojmi, mliečnymi koktejlmi a čerstvými šťavami – rodičia, malé aj „veľké“ deti. V lete sa uvažuje o rozšírení sedenia na terase!


 


Detský kútik s divadielkom 


Sem si môžu návštevníci River Parku krátkodobo „odložiť“ svoje dieťa, pričom na ne dohliadnu kvalifikované opatrovníčky. V priestore detského kútika sa navyše nachádza detské divadielko, v ktorom sa budú pravidelne konať predstavenia pre najmenších. Nielen vďaka tomu sa z detského kútika stane ideálne miestečko pre detské spoločenské akcie ako prezentácie nových hračiek, čítanie z knižiek alebo súkromných narodeninových osláv.


 


Čarovný zámok pre malé princezné


Skutočný rozprávkový zámoček už čaká na všetky malé princezničky a víly, ktoré sa sem prídu zahrať.


 


Nemocnica pre bábiky a plyšové zvieratká 


Novinka, ktorú nenájdete naozaj nikde inde, je nemocnica pre bábiky a plyšové zvieratká.
Ako v každej inej nemocnici aj tu budú ordinovať naozajstní doktori napríklad detský lekár a zverolekár. Aj v tomto svete existuje zdravotné poistenie. Bábiky a plyšové zvieratká ho tiež majú!:-)


 


Autoservis pre autíčka


Autoservis pre autíčka pre mladých šoférov a závodníkov určite ocenia tí, ktorí občas dostanú aj defekt. K svojmu motorovému vozidlu dostanete dokonca aj servisnú knižku. Na pretekárov čaká skvelá digitálna autodráha, kde si môžete zapretekať aj s rodičmi.


 


Viac o WOOW TOYS:


 


Hračkárstvo WOOW TOYS je originálna slovenská značka a jedinečný koncept, ktorý predstavuje trocha iné hračkárstvo, na aké sú zvyknutí zákazníci na slovenskom trhu. Predávajú a predvádzajú sa tu len vysokokvalitné značky s ich top produktmi. Predajňa je rozdelená na tematické ostrovy, pričom každý je niečím osobitý:  • džungľa, kde sa predávajú plyšové hračky, mesto, kde sú stavebnice a predovšetkým funkčná digitálna autodráha čakajúca na pretekárov.

  • prvýkrát na Slovensku je v takom rozsahu prezentovaná značka Steiff, a to formou Shop in Shop.

Pre viac informácií kontaktujte:


Mirka Smítalová


River Park Marketing Communication Coordinator


 


Lamačská cesta 3, 841 04


E-mail: smitalova@riverpark.sk


Mobil: 0911 819 908


www.riverpark.sk

Priemerné hodnotenie: 4 (3 votes)