Prihlásenie

V River Parku otvorili 1. reprezentatívnu predajňu ASUS na Slovensku

Bratislava, 26. októbra 2010 - V River Parku včera otvorila spoločnosť ASUS svoju prvú reprezentatívnu predajňu na Slovensku. Pri tejto príležitosti predstavili aj exkluzívny multimediálny notebook NX90.


 


 


„Som rád, že si spoločnosť ASUS vybrala pre sídlo svojej vlajkovej lode na Slovensku priestory práve v River Parku a pripojila sa tak k našim prevádzkam. Inovatívny spôsob predaja a zážitku z nakupovania v prevádzkach v River Parku tak dokonale doplní aj prvá reprezentatívna predajňa spoločnosti ASUS na Slovensku,“  hovorí v tejto súvislosti Andrej Lang, generálny riaditeľ spoločnosti Diversified Retail Company, a.s., ktorá spravuje väčšinu obchodných priestorov v River Parku.


 


 


K jedným z najväčších lákadiel novootvorenej reprezentačnej predajne ASUS bezpochyby patrí nový notebook NX90. Tento 18,4 palcový model ašpiruje na plnohodnotnú náhradu desktopového počítača. Na dizajne notebooku NX90 sa podieľal známy dizajnér David Lewis a kvalitnú zvukovú technológiu ASUS SonicMaster autorizovala spoločnosť Bang & Olufsen ICEpower. Kvalita zvuku sa vďaka tomu vyrovná systémom s plne priestorovým zvukom.


 


 


„Chceli sme vyrobiť produkt, ktorý si budú majitelia môcť umiestniť uprostred izby alebo kancelárie a tešiť sa aj z obyčajného pohľadu naňho. Pre mňa to nie je iba prístroj, našou úlohou bolo vytvoriť štýl, ktorý by zmenil pohľad ľudí na notebook,“ povedal na margo nového notebooku Lewis.


 


 


Reprezentatívna predajňa ASUS v River Parku je otvorená v pondelok až piatok od 11,00 hod –  do 19,00 hod, v sobotu a v nedeľu od 11,00 hod – do 17,00 hod.


 


–      KONIEC –


 

Nehlasované